Prijava

Ја кажем да су већи Срби него што смо ми Срби, или бар исти. Зато се и праве да нису Срби, зато што су Срби. Исто се зато и одвојили и направили споствену државу коју им део по део купују Шиптари, зато што су Срби. Већи од Срба.

О Срби из приморја, како ћивот?

jesu. pojam crnogorac je isto ko i Krusevljanin. Covek iz oblasti Crne Gore.

EDIT
sto si obrisao post pizdo??? a??

(petar pan pezos napisao da nisu, pa je ovo odgovor)

Zasto pises cas cirilicu cas latinicu decxko?

cirilica da bude vise srpski, da ukrasim prvi post, pa sam preso na latinicu posto sa tim radim jbg :(

Celte, kaces dobiti razmod?

Za one iz Herceg Novog i okoline znam da jesu veći Srbi nego mi u Srbiji. Kad je Srbija pobedila Montenegro u vaterpolu pomislio sam da je počeo rat dole. Toliko se pucalo. E sad ovi na Cetinje... Tu se ne bih baš opkladio da jesu...

e frke mu velike ako dobije razmod, osta bez silnog keša buahahah :)

негирам постојање и срба и црногораца. допуштам тезу о постојању једног племена које се из маоумних разлога расуло на више фракција.

негирам постојање и срба и црногораца. допуштам тезу о постојању једног племена које се из маоумних разлога расуло на више фракција.

moze i ovako. al ako ga nazovemo srbi, onda smo svi srbi. mozemo i svi da budemo crnogorci, poenta je ista, al nekako ne ide da nekog lalu iz sred vojvodine nazoves crnogorcem, kad nema nikakva gora, a i on je realno, rumun.

naravno da su Srbi

хвала богу да јесу, по доста тога још чру верзија. лепо си образложио у уводном посту, класични срби.

A najcrnje što sad u Montenegro državi imate dva rođena brata gde je jedan težak Montenegrinj a jedan Srbin...

Наравно да јесу. Исто и ''македонци''.

makedonci su nam slicni, ali crnogorci su veci srbi od nas srba, to tvrdim. ako su makedonci srbi level 20, novosadjani lvl 60, sumadinci lvl 70, crnogorci su srbi lvl 100

moze i ovako. al ako ga nazovemo srbi, onda smo svi srbi. mozemo i svi da budemo crnogorci, poenta je ista,

Е то би било у ствари најбоље, србија се самопрогласи црногорском аутономном покрајном североисточна црна гора, то би био хаос. Ја би се баш добро снашао у новонасталој ситуацији.

crnogorci i srbijanci se jednim imenom zovu srbi

molim vas da mi neko objasni, zar nije kelt balija?