Prijava

Morao sam otvoriti temu. Iako bi većina pomislila suprotno, vukajlijaši se sasvim fino odevaju, izuzev onih koji kupuju s najlona. Dakle, ovo treba biti kutak gde ćemo pričati o muškim odeždama i tome gde je ko i šta kupio, ili gde se ima nešto kupiti.

Meni sad treba pomoć: gde u Beogradu kupiti jedan ozbiljan kaput? Gledao sam po Zarama i ostalim kurcima, ali su i loši i skupi - all in one. Ima li dobrih kaputa u Zekstri Đure Mutavog?

da da, lepo se oblacite....video sam dosta slika vukajlijasa...pored toga sto su ispodprosecnog izgleda, jos se i bedno oblace...

ovaj sajt je leglo marginalnih likova i nedojebanih riba

Brate....volim i ja dobro da se obučem, al najjače da ću da se pederišem, "de si kupio šal Pani", "joooj dio kupila sam na sniženju u Springfildu"... LOL

imam brata i ja u italiju i on mi sve šalje ovaj zadnji šal od kašmira što mi je poslao je predivan

Đe si video ti Vukajlijaša, pa znaš kako se oblače, lel

Petar Pan Pezo$

da da, lepo se oblacite....video sam dosta slika vukajlijasa...pored toga sto su ispodprosecnog izgleda, jos se i bedno oblace...

ovaj sajt je leglo marginalnih likova i nedojebanih riba

pre 28 minuta

+1

Прегеј тема. Носим по 15 дана исту тренерку код куће, све док баш не постане неподношљива за ношење. Онда је опере кева, па је после два дана опет обучем и носим је опет 15 дана. Мајице мењам на 7 дана.

Jel to kasmir? Svidja mi se cuba na kapici.

kolko je gej baba koja je ovo štrikala
hahahahahhahahaha

Ovo je samo za maturu ili svadbu jbg