Prijava

Pa šta se čudite,deca odrastaju uz to,igraju se u realnom vremenu,nije vise žace I lopova,nego žace I tajkuna:D
Ocekivao sam na temi neke slike dekapitacija Islamske drzave I to,paljenje I silovanje u Ukrajini I tako to

haha Vučić je izučio propagandu, ali malo zastarelu propagandu

Moja ipak par dana starija, prc!

volim noleta i pratim ga na fejsu al kad mi je ovo juce iskocilo stvarno sam se uznemirio

https://pbs.twimg.com/media/CA_achbVEAA3g8F.jpg

haha ja se gore sprdao od besa jebes djovaka ne nervira me uopste mada se prilicno lose oblaci paz ti ovo brate

гледао сам ово на телевизији и умало да бацим пеглу, а свакакве болештине и морбидности сам видео и уживо и на интернету и нисам никад осетио такву мучнину и нелагодност

пре неко вече гледам са ортацима клип на ифакту, тј. само ја и још један гледамо а остали побегли док ми коментаришемо како је лик са клипа расекао киту уздуж на пола, тамо где би требало да су јаја направио је рупу и након пенетрирања неким цревом у ту рупу набио дилдо пречника 15 цм и дужине четрдесетак у анус до пола

један ортак је само чувши то шта причамо, без гледања у екран, потрчао у вц и исповраћао се, овом што је гледао је мало фалило

е рецимо мени тај клип није био ни приближно гадан као ова баба