Prijava

smorise jebeno. jel treba da jurim ko je ko i ko mi psovo materu?

ajde ko je sovo mater janpiju da se sam javi!

Nema ovde duplih naloga.

ok su mi dupli na foru onog cara što ima totošarku i penduzu pa na tom profilu gura taj fazon. ove što služe za vređanje banovati

ma gde nema, forum preljeva. upozoravao sam jos za vreme direktorovog duplog.

i ovo nisu dupli od juce, svako vuce jos po 2 i smara neograniceno. da znam da napisem 4 defke sad bih 2 otvorio

и мени банован дупли "боксер"

uuu izvini, jel ti neko uvredio cry crew? ono ekipa 5,6 cigana koji placu jedan za drugog kad popiju bananu

El si toliki idiot i ti šta? Niti plačemo niti ima veze sa Zvezdom jbt. Nemoj biti indijanac janpi.

Šta fali duplim? Da nema duplih ovaj sajt bi imao 4 aktivna člana...ček, ček ipak dva

svi smo mi kaizenovi dupli...ili od surovog kako se kome biše svidja..m

јанпи сисај курац. да си нормалан објаснио бих ти да је ово била прозивка бохору али капирам да све што не садржи речи дете, дрес, директива не можеш да скапираш

Ja sam dupli i ovu priliku koristim da uputim izvinjenje svima koje sam ovih dana uvredio jer nisam bio sasvim svoj, tačnije, bio sam pozajmljen drugom autoru da budem njegov alter ego, pa me je on malčice zloupotrebljavao da obavljam prljave posliće za njegov račun. Sada sam opet svoj na svome, odnosno sada sam ponovo alter ego svom pravom gazdi, jednom mnogo finom gospodinu.

Sad si svoj na svome? Alal ti kure.

а идеји о бановању СВИХ дуплих се придружујем. и оних када као пишеш другим стилом сисај курац нема други стил нема пичка материна све што имаш да кажеш кажи са оригинала

pa kad vidim post od glavnog na temu napusavanja rihe ne bih se bas slozio. tipa mi smo ciganji sloboda za tilma pedofila, rasnog pubertetliju i boksera sa osnovnom. lepo drustvo, samo preljevate.

Sad si svoj ba svome? Alal ti kure.

Šta da ti kažem, ima se - može se.

Ipak si debil. Kad je ko Gazimudu rekao reč kad je došao? Niko nikad. Kad dođe indijanac tako ko ti mora njeegovim rečnikom da mu objasniš.