Prijava

Pre par dana ZycloN i ja smo došli na ideju da napravimo definicije o sličnim pojmovima, i da iste postavimo u isto vreme, te da se takmičimo čija će definicija bolje proći kao takva od drugih autora na Vukajliji.

Bit je da se dogovorite o pojmu koji će te definisati, te da u isto vreme postavite definicije na sajt. Definicije obeležite sa tagovima, npr. "#ZycloN VS PSV", naravno umesto naših imena postavite ime autora sa kojim se takmičite,i naravno svoje ime, i na obe definicije postavite isti tag.

Radi boljeg primera postaviću vam tag sa ZycloN-ovom i mojom definicijom da vidite kako to funkcioniše.

http://vukajlija.com/recnik/tagovi/3979

Nadam se da ćete ovu igru da dopunite sa još ideja. Želim vam dobru zabavu.

E da, nadam se da moderatori neće imati ništa protiv ove teme, i postavljajte link do taga za vaše definicije.

Nek' igre počnu...

Има ли добровољаца?????

Рале курати чекам те!!!! Ако не он онда неко ко оће да се такмичи нек се јави....

Eto, pravi način da se reši ko ima veći Vule :)))

Izmedju ostalog :)))
Pusti mu PVT sa linkom teme, izazovi ga na dvoboj. ;)

наравно.....

Necu da se takmicim. Ipak je Vule duze od mene na sajtu i pise bolje definicije. Dakle, bolji je, priznajem

Како хоћеш... Нисам те изазвао да бих те понизио или тако нешто, него зато што смо слични по годишту... Али полако, напредоваћеш.

ajd ja cu.
casno da me pobedi vule pa da zajebem sa ovim.

moze?

jedina dva pravila su da budu blizu jedna drugoj vremenski i da nema kacenja slika. jel si za... ti dajes temu.

ustvari ja bi najradije sa blek holom, al on verovatno ne sme ;)

nisam video ranije celt, nemoj ti meni sad ustvari:)

aj moze, pristajem, javi kad budes tu.

"ustvari ja bi najradije sa blek holom, al on verovatno ne sme ;)"

Tek sad videh ovo. Tražio si rat, dobićeš ga!! Ustvari, Vule, bolje ga ti isprangijaj prvo, pa ću ja ono što ostane od njega :)))).

ajde vule, daj temu.

Ево и ја ћу да будем неком компетишн ако хоћете...мислим , ако сме неко...

Може келте. Нек тема буде "Кркање по славама"

Јел може? Е само кажи кад да постављамо, например може у 9 да поставимо?

Да знаш нисам смишљао дефиницију него ми је ово прво пало на памет.

Видим да си онлајн, чекам. Можемо и сад да поставимо, само постуј овде и кажи може. да не буде са сам имао временску предност

cekaj da napisem nesto... potrajace posto sam malo za kompom a malo se nesto raspravljam sa caletom. javicu ti pa cemo staviti u isto vreme.
bez slika samo.

Ок, ја сад идем офлајн једно пола сата, ти ми пошаљи пвт над будеш могао или напиши овде све једно, само чекај да будем онлајн. па ћемо се договорити. наравно ја слике не постављам ни онако...