Prijava

КАО ГЛАВНИ АРГУМЕНТ У РАСРАВИ ДВА НОЛАЈФЕРА КАКАВ ВАМ ЈЕ ЖИВОТ СПОЉА

НЕМАЈТЕ ЖИВОТ. ЖИВОТ ЈЕ СРАЊЕ. ЖИВОЈИН ЈЕ УМРО. ЖИВОЈИМ ЈЕ СМОР И ТРАНСФЕР. ШОПЕНХАУЕР ЈЕ БИО У ПРАВУ.

да ниси случајно био око 9 на теразијама са неким ортацима и јео пицу или тако нешто? мислим да сам те видео

хахахахах али брате, како могу да имају живот, ако су два нолајфера у питању хахаха...ЛАЈФ значи живот, а ово је НОЛАЈФ, значи НЕЖИВОТ, значи да немају живот хахаха, нешто си се збунијо xD

ЖИВОЈИН ЗНАЧИ ЖИВОТ БРАТЕ КАКО СИ ТАКО ГЛУП И ЛОВ ЈЕБОТЕ НЕВЕРУЈЕМ

КАКО СИ ГЛУП И ЛОЊ НЕ ВЕРУЈЕМ БРАТЕ

какви сте ви неживојинери хахахахахахахах

БОЉЕ ИДИ НЕШТО РАДИ НЕГО ШТО ОВДЕ БЛЕЈИШ. ЈА БАР ИМАМ ЖИВОТ И НИСАМ ГЛУП

JA HERCEG NOVI IMAM ŽIVOT.

ЖАЈКЕ БОЉЕ СИ НАБАВИ ЖИВОТ НЕГО ШТО СЕРЕШ ОВДЕ

Добра је само да је јебеш и бијеш на смену.
А такође треба тући ове ћурке које се диве њеним "саветима".
Модна блогерка која нема појма о моди и која сваким својом реченицом пиша по сиротињи.
Особа који ничим није заслужила да буде позната.
Обична (јагодинска) сељанчура која се доселила у Београд и трипује да је урбана, јеб'о јој ја матер ону ненормалну.

EM STO NEMAM ZIVOT EM SAM GOWNO, NISAM ORAN NI DA PUSIM GOWNO

ХВАЛА ШОМИ ШТО ДЕЛИШ СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ О ЗОРАННИХ НА ОВОЈ ТЕМИ.

vidi ovog šištavca narkomanskog što spemuje.
štae, bil malo heroina na kašiku kusno, a

сврбе ме кости дођи да ме почешеш

Што код Шиптара ово не успева? Ја нисам нигде чуо за неку шиптарску старлету, па и ако постоји, такве су реткост или су маргинализоване максимално. Само код нас ударне вести у медијима су курве, старлете и све врсте спонзоруша, потом педери и криминалци, па онда и политичари као најновија категорија естрадних звезда, од којих многи паре зарађују радећи по Албанији или сарађујући са шиптарском мафијом.

У Србији, у Црној Гори, у Хрватској, у БиХ је свуда негативан наталитет, само се Шиптари и даље коте. Свуда на територији бивше Југославије се промовишу "напредне и европске вредности", само Шиптари могу да буду конзервативни и да им нико ништа не каже.

чуо сам да зарађује 500 јура по састанку, јебем јој маму. живот је срање.