Prijava

Ovdje pišite o svojim zanimljivim iskustvima sa Dženanom Lončarevićem. Dosta je čak i ako ste ga samo sreli u prolazu da nam ispirčate nešto o tom susretu, šta je radio i to ako je nešto zanimljivo.

Ja imam dva zanimljiva iskustva.

Prvo je vezano neđe za 2012. godinu kad sam bio na moru i krenulo sa nekog brodića ono razglas "Čuvajte se u moru je primjećena ajkula" i ja vidim neko dijete pored mene plače kolko može urla, dere se i majka mu njegova zalijepi šamar i ja ono, jebi ga dere se dijete smeta mi iako mi je isto bezze i to što ga je ošamarila al ono, iskuliram ja to kad čujem pored neki lik priča ekavicom "Gospođo zašto to radite, dete je opravdano uplašeno" ja gledam smoren onako ko je, kad ono Dženan Lončarević! Lagano sjeo tu pomazio malo ovo dijete čak mu i autogram ostavio i ode lagano čoek zovu ga neke đevojke da dođe da se slikaju.

Drugo iskustvo je vezano za malo raniji period, možda 2009. Bio u nekoj igraonici i igrali onaj battlefield 2042. i ja nijesam znao kako da uđem u helikopter a igrao sa nekim nabjdeđenim klincima i odjednom neki lik dolazi kaže "čekaj brate, sad ću ja to da ti sredim" uđe čoek laganica i još mi pokaže neke fintice kako da ih dovatim iz helikoptera i to. Ja se zahvalim liku i on produži dalje. Poslije mi rekli neki likovi da je to Dženan Lončarević. Htio sam u ovoj situaciji prije što sam pisao da mu se javim i da mu kažem "ee brate ja sam onaj što si mu onda pokazao kako da uđe u helikopter na batlfildu" ali mi bilo bezze da ga smaram kad je već smirivao to dijete da ne plače.

Pišite i vi ostali da vidim vaša zanimljiva iskustva

izdrkao mi je u fabrici chipseva

Volim da ga vidim na televizoru i mislim da je on najači svirač rok gitare u Jugoslaviji.

poklonio mi kariranu koshulju. hvala mu

Ja bijo na jednoj svadbi u prijepolju ženio se jedan moj prijatelj oficir i ono u ratu sve učestvovao i imo neke ordenje kasno se ženio kaže brate preživeo sam tri rata sa 35 godina i oću da se ženim vreme je i tamo šator muzika 400 ljudi gungula i sve i pili mi neku domaću rokali pošteno muzika grmi tršti lidnica mlada 4 kume dovela sve prepičke i mi oko njih ono kolo sve pijani al igramo ekstra svi bili u kud abrašević i onaj pevač lepo peva majku mu al skraćuje kurva ne može sve da postigne 400 ljudi ej sve oće muzika kod njih i sad ja pred onim kumama da pozovem pevača da se kurčim i izvadim bobotku dodje on i krene neke od harisa i djeja i peva jebem ga u usta ja zelene samo kitim i žute i kažem ja njemu ajd nadji me i on krene

sasvim sam jer sa drugom ne mogu
da zaboravim da prebolim kraj

i ja dreknem u mikrofon

pa to iebem te u usta žvalava

naljuti se on neće da peva i tu frka gungula oće ovi od tog mog da se biju prijepoljci i ja im se najebem majke svima izvadim tetku jedva me smirili i sutra gledamo kasetu što snimali kad taj pevač što nije teo da peva Dženan.

имам жељу да га избодем ножом

и све оне који мисле да је добар пјевач а не једно говно гушаљско

Jednom sam putovao za Podgoricu autobusom i u busu je šofer pustio neki DVD sa Dženanovim pesmama - kompilaciju sa raznim obradama, miks neki. I taj disk je išao do kraja, dakle 7-8 sati neprestano sve do Podgorice. I onda smo stigli i izašao sam iz busa i preminuo.

Znam ga lično. Dobar čovek ozbiljno.
Pevao je na nekom humanitarnom koncertu sa 15 pevača još i samo je on uživo pevao. Sve pohvale. A ti debeli možeš da ga mrziš samo.

HA! ja sam gledo ovo u busu kojim sam putovo nekih tridesetak sati.

https://www.youtube.com/watch?v=J64k5F5HQWc

Dolazim u park kod autobuske stanice u Beogradu, na trafici kupim Jaffa keks i Politiku i sednem na slobodnu klupu. U tom trenutku prilazi jedan deda, pita da li je slobodno, seda pored mene i odmah uzima onu kutiju jafa keksa, otvara je, vadi jedan i počinje da jede! Ja ne mogu da verujem šta se desava! Uzimam i ja jedan keks iz kutije, on jedan, ja još jedan i tako ćutke… Ja pizdim, al’ ne znam šta da kažem. Dođemo do kraja kutije – ostao još jedan keks. Rekoh: ‘E, nećeš majci i taj zadnji da mi pojedeš! Zgrabim pre njega, on ništa, ustane, baci ambalažu u kantu i odšeta polako. Ja još uvek u šoku, uzimam Politiku da prelistam, kad ono ispod nje – moja kutija Jaffa keksa! Pogledam u dedu a ono Dženan Lončarević i dam mu moju kutiju Jaffa keksa.

A cijelo vrijeme Dženan ga udara po gitari

POD KOŽU SI MI UŠLA CVETE BELI BAŠ TAKVU SAM TE SANJAO ŽIVOT CJELI

не мрзим га само ми је иритантан

мрзим углавном оне што га готиве

kad blejia nekim dedom ispricam mu neku asatovu defku ali ga upozorim na visok intenzitet shale pre pricanja jer su mnogi njegovi vrsnjaci izgubili zivot od tog prejakog udara humora

ASAT GLEDA GRAND ZVIJEZDICE

E znači ova je nerealna što se mom drugu desilo.
Kad je bio na ekskurziji u Italiji stao autobus neđe u nekom gradiću ono samo da stanu malo na vazduh i odmore pola sata i sad krenu da ih zovu poslije nekog vremena da se vraćaju nazad i ulaze oni i odjednom autobus počinje nenormalno da se ljulja počinju profesori da se deru na njih prvo jer misle da oni skaču al vide svi mirno sjede pa izlaze napolje da vide je l neko krenuo da prevrće kad ono ne, autobus se sam od sebe diže i spušta i vozač izlazi napolje da vidi koji kurac i pogleda ispod i vidi Dženan Lončarevića koji mu kaže "Sačekaj brate samo još jednu seriju uskih da odradim i idem".

Добар је дечко Џенан, заподенули смо потпуно случајно неку причу о гитарама у неком кафићу на Кошутњаку, отегла се сат и по прича јебем ти живот, хтео човек да свира озбиљну музику али курац будала заснује породицу, жена сере, деца се деру, мора да их ућуткује парама и тако. Свира гајби и гдегод за своју душу блуз, Реј Вона, Галагера, ББ Кинга лол

ЕДИТ: А када се сетим у колико дефки сам га напичкарао лолол

koliko ti je dosadno od jedan do otvorio sam temu na vuki o tome kako sam sreo dženana na plaži