Prijava

Dajte metode za lecenje , baka kazenda se novine stavljajju na stomak kad boli

Kad boli stomak, najbolja je zagrejana cigla. Kad se posečeš, staviš list bokvice, ali ženske. Za bronhitis i tako nešto sa disanjem, staviš lopušinu, ili list kupusa. Gavez skuvaš, pa ga previješ tamo gde imaš kostobolju ili neki problem sa zglobovima. Prah zrele gljive puhare kao antibiotik možeš staviti tamo gde se posečeš pa se inficira. Čuvarkuća ti ide protiv bradavica. Isto i prepolovljeno zrno pasulja. Za one izrasline na koži, ne znam kako se zovu, ali izgledaju kao visuljci, dovoljno je da namažeš mlekom još nesazrele smokve, sutra se osuši i otpadne kao rukom odneseno. Oblozi od rakije kad imaš temperaturu, normalno. Kad imaš problema sa cirkulacijom u stopalima, obuješ čarape pune crnog luka. Kad te boli zub, staviš pola čena belog luka u uvo. Impotencija se leči jelima od morskih plodova zalivenih vinom. Ima još toga, mrzi me da pišem.

ja sve lečim crnim lukom. oblepim se i umotam u kesu.

можеш да ставиш шта год хоћеш на болно место. само треба да јако верујеш да ће ти помоћи.

shamani nadrikileri

Neko vama mora da ugasi žarlje zbog urokljivih očiju!

Umotati se u kesu, i bez ičega tipa crnog luka ili neke druge biljke, takođe može biti blagotvorno. Preporučuje se kod povreda zglobova, kičme itd. Imobilizacija, mirovanje. Još bolje u lepljivu foliju za kuhinju ili široki selotejp. E, zaboravio sam da napišem: kod opekotina, proveren recept sto posto, lično iskustvo, iseći koru lipe, pa oguliti onaj unutrašnji meki sloj, potopiti ga u vodu da pusti lepljivu materiju, i onda previti na opečeno mesto. Nema plikova, nema ožiljaka, garantovano.

можеш да ставиш шта год хоћеш на болно место. само треба да јако верујеш да ће ти помоћи.

Ti Truće misliš da pre pojave moderne medicine nije bilo lekova? A hiljadama godina ljudi su se lečili prirodnim sredstvima i napicima. Ima tu i otrova i lekova. Znam biljku koja garantovano izaziva abortus, neću ovde da pišem koja je. Mislim, šta, nisu postojale droge dok neko nije sintetizovao LSD i ekstazi? Farmaceutska i narko-industrija izbacuju svoje proizvode, ne treba ih zanemariti, ali ima nešto što se zove iskustvo predaka. Ne govorim o bajanju i vračanju, već o konkretnim biljkama koje sadrže konkretne sastojke, koje današnja nauka pravi veštačkim putem.

Eh, baka kad poljubi sav bol ode.

нисам мислио на то да је сва алтернативна медицина плацебо. само кажем да постоје и плацебо лекови и да помажу.

Crvena vrpca oko desne ruke, različite čarape ili patike da ubujete, garant štiti od urokljivih očiju...
Ako ste se nedajbože ušugali idite na planinu pa gde je vuk kopo tu zavijajte.
Ako ste trudni šutirali mačku pa vam u oči plivaju mačkine dlake, šutnite kera tri puta u glavu a četvrti put u dupe.

Eh, baka kad poljubi sav bol ode.

Da, i na kraju, kad baki svi bolovi prođu, ti je poslednji put poljubiš :(

ЗЛАТА ЛЕЧИ МАЂИЈАМА!!12 ✔✔✔
https://www.youtube.com/watch?v=ls98zaW3xNc

marihuana leci rak,bez obzira sto kazu doktor mirko i doktor slaven

Ja sam čuo da možeš da se mažeš po stomaku grejanom nutelom.

Destilati voćki i žitarica imaju anksiolitičko i analgetičko dejstvo, pričala mi baba farmaceut.

Vald, uzmem cuvarkucu, prepolovim i ono namazem na bradaju?

Destilati voćki i žitarica imaju anksiolitičko i analgetičko dejstvo, pričala mi baba farmaceut.

To sam mogao i ja da ti kažem.

Nego, dobijate li ikada poriv da uzmete neku poluautomatsku pušku i da pobijete prodavce magle što od bolesnog naroda uzimaju pare za maglu?

Nismo obradili dijareju.

1. skuva se pirinač, pa se popije ona voda u kojoj se kuvao
2. čaj od lista dunje
3. narenda se kisela jabuka, ostavi da odstoji, pa se onako braon pojede
4. narenda se deo divljeg kestena. Ako uspeš da ga progutaš, a da ne baciš peglu - spašen si.