Prijava

moaj zubarka nezne ruke ima kojima miluje usne moje poje dok opravlja mi zub na kojem je samo ona nasla kvar kako bi mi bila blizu a kvara zapravo nema. ja sam milan, ona se zove mira. a ko je tvoja zubarka?

Ime joj je Evica, zub mi popravlja tako vješto ali ne baš tako često jer ja perem zube...
Ime joj je Evica, zub mi popravlja tako vješto ali ne baš tako često jer ja zube perem...

Zube perem ja,
Zube perem ja.

Ja imam zubara, volim njegov penis u mom kutnjaku.

Negdje pri kraju osnovne škole mi se digo kurac dok mi je neka pripravnica brusila zub, dobra pička bila al sramota me sad kad se sjetim, bio sam u nekim bijelim bermudama i nisam mogao da ga obuzdam i sve je bilo vidljivo, oh kad se toga sjetim

само код ње поправљам, тј. једном сам само поправљао све остало су контроле. идем на контролу свких месец дана. закаже ме последњег. частим је јер остане још пола сата, сат, после радног времена. некад буду ту и студенткиње стоматологие. и оне остану. њих не частим, оће ту посо, јбг мораће и да раде "прековремено"
http://anissakate.erolog.org/files/2014/03/45234_01.jpg

izavtao sam svaku zubarku,neke sudentkinje 2006. ili 07 predobre bile picke i provokativne stalno se smeju nesto i provociraju da se urnisu,,plava bila puno bolja,,kaze on s,,sad uzibav,, naravno da uzimam kad imam 16 godina i tu mi tvoje meso,a 2014. bila ne toliko dobra milfara,al kad je otisla na more zamenila je predobra pcicka

ustedeo sam 200 dinara za anesteziju zbog njene bulje

pljuge kupio posle

Moja zubarka je solidna riba, iako je pregazila 40, ali zategnuta je kao da ima 20. A saradnju smo započeli na skroz pogrešan način...
Seo na onu stolicu, a ona se nadnela nad mene da počne sa pregledom. I tu ona gekne glavom u onaj reflektor, ne jako ali ipak... Meni se oteo osmeh, samo za delić sekunde, a onda sam uhvatio njen pogled preko hirurške maske. I znao sam da sam se sjebo. Bolje da sam je uhvatio za sisu, imao bih bar neku korist od cele situacije. Jer sledećih 15 minuta je bio živi pakao. Ona burgija se već usijala kada je rekla: "ili imaš visoku toleranciju na bol, ili ovaj zub nije živ", i nastavila da buši. Bliža istorija će pokazati da je zub bio živ, a moje je da znam da nisam ništa otrorniji na bol od ostalih. Na stranu sàm bol, tada sam prvi i jedini put u životu osetio šta znači "pretrpljeni strah", i trebalo mi je pola sata da se vratim u normalu.
Drugi put je već išlo lakše, valjda je kontala da sam dovoljno p(l)atio.

Moja zubarka je otišao u penziju, sad može u MMA.

moja se yove mira

Ime joj je Evica, zub mi popravlja tako vješto ali ne baš tako često jer ja perem zube...

Ladno znam ženu. Zubar mi je njen muž (jedino ukoliko ne postoji još neka zubarka Evica)