Prijava

"Da"
Hahahahaahahahah skecheraj teshki haahhaah ne mogu da svarim taj bljutavi skech

hahahaa jocko kako ljut niknejm ahahhahaahahh

ajax zlostavlja jocka hahhahahahah

El taj iz amsterdama?

ahhahaha kapiram kao ajax iz amsterdama hahahahahaha koji vrhunski skech ahhahahaha nemoj vise vec nekontrolisano lupam shakom o sto i smejem se hahahahahaha

haha slushaj sada kakav skech sam odradio sinoc
ima aplikacija wiper koja se chita kao vajper a ima i ona palica koja se izvlaci koja se zove vajper
rekao sam prijateljima:
skidajte wiper da ne radi vajper
aaaaaaaaaaahahhahahahha

Kakav sam skech bacio danas bas je bljutav
Rekla devojana
- ne poznajem debele ljude.
- pa da, tesko upoznamo ljude slicne sebi.

Hahahahaahha kapirste rekao sam joj da je debela , kakav suptilan sook. Ovlazila je dvolitarski na ovaj skech predrkani

Kakav skech bolje nego kad jova prica vic uz grimase ahhaahahahahahahah davim se od smejanja pljujem krv

krvare mi usta od smejanja hahahaahh i pluca

Haahahhahahahahqah pojeo sam usne od smejanja )----- jeebno nnnempguće ahahahHahhaahahhaahahahhaha

Kakve sam poluskecheve izvodio na nekom nastupu hahaha u masi sam vadio svoju licnu i pitao ljude jel to njima ispala hahaha kakav skecheraj a posle sam govorio "its nice here in croatia" chekajući shaku od nekog javio

EDIT:AHHAHAHAAHAHAH evo umesto marka beka bude javio ahahah posto sr vitez javio

Ćero, pošto nije umrla tema evo da okačim i ja dva vrhunska skecha

http://vukajlija.com/vetar/716546

a ovaj drugi je skech nad skechevima

vidi ga mali ker

hahahahaha pancera al nam je pokazao okacio je nase defke hahahahahah sta sad da radimo ahahahahhaha

Da nastavite da skechujete, tu ste najbolji..nemoj da izlazite napolje vrućina u pičku materinu...

hahaha al si nam pokazao ljutito,tako misteriozno sa tri tacke...da vidimo sta javio ima od humora