Prijava

Vech dugo se koleba ova tema...vech dugo sazreva ideja.
Vukajlijine pchelice se osetchaju iskorishteno. Med se stalno uzima a livada se kosi,
nema ko da chuva pchele dok pasu.

Nekoicina mudrih glvava i preljutih glavica je razmishljala i povela ideju o kolektivnom shtrajku. Obzirom da je sajt u krucu, da mod team vishe ne postoji, govna preljevaju najmasovnije, sarzhaj se odabira u skladu sa vidrinim menstrualnim ciklusom i planu iskljuchenja struje u urradovom kraju...

--------------------------------------------------------------------------------
PROGLAS:
OBJAVLJUJE SE PRVI VUKAJLIJA SHTRAJK
--------------------------------------------------------------------------------

Zadatak: rasterati zghadiju sa moderatorskih mesta kojima cvrchi kurchich da bilo shta urade. Postoje tu da bi u CV mogli da unesu da su moderatori danas/sutra. Klasichna zloupotreba polozhaja.

Kako: masovnim spemom novog sadrzhaja, masovnim ne objavljivanjem novih sadrzaja, davanjem totalne ne-podrshke svim autorima koji neshto pishu ili crtaju poster.

Ima tu josh mnogo kako a to se ostavlja na razradu kao i ostale spam ideje su dobrodoshle.

-----------------------------------------------------------------------------------
ZHIVEO SHTRAJK

NEKA SHTRAJK OTPOCHNE

TAKO JE CARO
VODI NAS U BITKU

VUKAJLIJASHI JUNATZI VRHOVNI KAIZEN JE IZBRISAO WASHE NALOGE SA SERVERA U RUMUNIJI, DAKLE WASHI AKAUNTI WISHE NE POSTOJE.

Kajzene odshtrajkuj sajt

Ja odoh da sabotiram potere.

kad nestane struje u urradovom kraju,urrad radi na baterije :))))))))

BUDUĆI NARAŠTAJI POMINJACE NAS ALI NECE ZNATI IMENA NASA
S H T R I K
H
T
R
I
K

nije ovo prvi štrajk, bilo već jednom, sećam se da smo štrajkovali valdemar i ja i još neki, ima dve godine... isto bilo neko sranje.

Kosmo, sada se shtrajkuje

Prepoloviću pisanje u znak podrške štrajkoo.
Dakle, jednu defku mesečno pisaću!
Počinjem da ne pišem od danas.

aj i ja bojkotujem, neću pišem ništa osim komentara!

Od danas više ne idem na čet, u znak podrške!
BOYKOTT

kosmose niste vi bili ovoliko organizovani.
P0DRSHKAH SHTRAJK00H

jezivo smo neorganizovani
DAKLE, USPEĆEMO!

U CILJU PODRŠKE ŠTRAJKA, VIŠE NE KUPUJEM ČIPSI, NEGO SAMO PIK ČAČAK ČIPS!

STOP NIVEI, KUPUJTE DOMAĆE: DAHLIA KREMA PROTIV BOLNIH ČUKLJEVA SAMO

od nivee se dobija boles