Prijava

Upravo me je jedan zajednički kontakt obavestio o preranom odlasku Rihe Disidenta, koji se zapravo dogodio još u martu.

оргинално у пичку материну, мого си бар да сачекаш да се бохор олади

Pa brate, ne znam ja da li im je sezona ili šta. Danas sam sreo čoveka i reče mi to.

ех кад се само сетим како се некад троловало, ко последњи изађе нек отвори тему о упокојењу успут

placem
ne zbog smrti rihe nego zbog sranjosti ove teme

мого си бар да сачекаш да се бохор олади

hahahahah

ех кад се само сетим како се некад троловало, ко последњи изађе нек отвори тему о упокојењу успут

A ko je spomenuo upokojenje?

DustBGD napušiš se one kurčine od one svinje koje je svilanbar silno prevodio na srpski zbog ovakvog načina zajebancije. Ili bolje, idi puši svoj kurac. Ili još bolje, upokoji se.

Sinak, nisam ja uopšte rekao da se upokojio... Citiraću kontakt: "Riha (da ne spominjem pravo ime) je završio. Neće više dolaziti na Vuku".

аха, капирам зачкољицу! као прерано отишао али са сајта, а не са овога света као што смо мислили, каква заврзлама, како си нас само насамарио враголане

Tatak, onda nisi treba da otvaraš temu kao da je jebeno umro ili otishao.
Nije fora da bacaš ovako loše tripove jebiga

Lepo lik krene po mojim defkama, minusuje i hejtuje po komentarima, ja mu vratim, on me prijavi.
Malo ovakvih tema nije na odmet

riha disident mi jednom jebao mater na forumu i rekao da ce mi pobiti svu porodicu