Prijava

RASNI OVDE

RAZLOG BANA:
Упозорен више пута да ће бити банован ако настави са увредама на расној, верској основи. Банован због коментара "нож жица сребреница" на теми "резолуција о сребреници". Колико год да је ово српски сајт, не бих баш рекао да је србски сајт. Такви коментари сувишни. Одмори десет дана а ако се понови такав испад иде дужи бан. Претерујеш га и плус ниси занимљив. Едит: Буде ли ми стигла поново пвт порука са увредама претњама сексуалним понудама питањима зашто бан и остало бан се продужује 10 % за сваку увреду

Banovan sam zbog uvreda prema muslimanima? Pa danas su pokušali da ubiju Vučića samo zato što je Srbin( a on debil nije trebao ni da ide). I šta ja sad ja da ispaštam zbog mudžosa.

FEJSE NEMOJ DA MISLIŠ DA TE MUDŽOSI NE MRZE AKO BANUJEŠ SRBE! TAKO IM SE I VUČIĆ IZVINJAVAO I IŠAO DA SE IZVINI A UMALO GA NE UBIŠE!

Mali ne jedi govna nego mrdni dupe iz svog sela, upoznaj malo druge ljude pa ces videti koliko si lose odgojen i vaspitan. Sta ti koji moj djoku znas o nozevima i zicama?

E jesu ova danasnja deca retardirana nek se gone u picku materinu. I uostalom, koga zaboli uvo za tebe i tvoj nalog, odjebi vise i ne kvari sajt.

Jel ti ovo neko poslao u PVT pa si prekopirao ovde?

Jesi nepravedno banovan.

Јао дечко, засхто то радисх децхко

Ако су стварно покушали да убију Вучића онда ћу да те одбанујем

брте камен у глоову, па није то да се убије, то је да се опомене. Ништа од одбана

David roknuo Golijata kamenom. Ubjo na mjestu.

Zar nije Vučić na pressici poslije izjavio da su ga to napali navijači nekog srpskog nogometnog kluba?

Ne vjerujem.
Vjerojatno fudbalskog.

da, velikosrpskog Novog Pazara

Kako ništa od odbana?

Каже се "ПРАВДА ЗА РАСНИЈА"

Ajde odbanuj me. Isto ti je jesam banovan ili nisam.

Daj neki trajni ban. Poput bombe u u šupak.

немам опцију багује ми рачунар

Ajde ne zezaj dosta je 3 dana, srpski.