Prijava

комад.годинадоношењауставасфрј дај незајебавај, окачи своје слике јер си добра пичка

ma je, evo, ista sam ova koju sam okačila......čak nisam ni sigurna da to nisam baš ja :P

Aj stavi na jedno trijestri teme po parche kao pazla u svoje poruke i onda mi jurimo ko onomad zlatna jaja i kad sklopis trijestrece, dobijes straznjicu od komad

ма дај, па где ти је самопоуздање какве су то инфериорне изјаве које не приличе једном КОМАДУ. извуци се сад лепо чином качења слике да ти подигнемо самопоуздање и напунпамо его

Bač svako malo lepi ove Male Vidre za sirotinju

залепим ти умрлицу на бандеру

Biće i to jednog dana oko mene biće tama

Kad Nedeljom igra kolo, pevaće se pesme moje

Kakve mi prepicke imamo jbt svaki dan pršti bar 5-6 da l sto vidim u gradu ili na fejsu top modeli jebeni, volim te srbija

Naime, stekao sam skorije prijatelja koji je u celom tom biznisu klubovi beograda itd. I poznaje sve te prepicke i lajkuje im slike, a posto sada znatno cesce fb izbacuje sta su drugi lajkovali, mene svaki dan obraduje 5-6 top riba na top svetskim destinacijama u top izdanjima i znatno mi ulepsaju dan, bolje od 95% riba i na ovoj temi i na idealima lepote KUNEMVAMSE

Armine, ne bi bilo pristojno kačiti njihove slike ovdje, mogu te tuyiti :-(((

za kog nogometasha je udata?

koliko ja nam ni za jednog.....

KO JE KARA NEK JOJ PISE PJESME, MRS OD MENE!!!!!!!!!!!