Prijava · Registracija
Thumb fender stratocaster golden  vukajlija

Fender Stratocaster

Objasnjenje.

Причаш о теквондоу, а качиш ми снимак ММА. А ударац ногом какав постоји у теквондоу, постоји и у кик-боксу. Знам људе који су мањи од Војводе па би ногу поломио о њихову главу или руку којом би се бранили, кад би покушао да их удариш, а камоли човека од преко два метра и преко сто кила.

Thumb nenad aleksic sha 1372626077 332795

PROSEČNA SRBENDA

A bas sam nedavno gledao njegovu njusku u nekoj emisiji da li gazda rajko ili nesto slicno tako, on uvodi kameru kroz srpska gazdinstva i baca fazone gazda da nakrivi kapce, a naslednici da rade i pokazuje na traktore neke nove sto je gazda domacinstva ostavio sinovima. Sabor dzivdzanizma

Thumb gnj

Petar Pan Pezo$

Причаш о теквондоу, а качиш ми снимак ММА. А ударац ногом какав постоји у теквондоу, постоји и у кик-боксу. Знам људе који су мањи од Војводе па би ногу поломио о њихову главу или руку којом би се бранили, кад би покушао да их удариш, а камоли човека од преко два метра и преко сто кила.

pa ono bas ne znam da ima ovakav udarac u kik boksu, bas i deluje nekako tekvandojski, sve skakucuci onako leprsavo i u visu....a bas ne verujem da postoji bilo kakav bosanac na ovom svetu da bi mogao da slomis nogu kad ga zapizdis cevanicom u glavu hahah, a pogotovo ne od ruku, osim da ti postavi nekako lakat i da pogodis bas u lakat....a to sto neko ima preko dva metra ne znaci da ce lakse da ostane na nogama posle udarca...dokaz: gomila likova u boksu i mma i k1 koji imaju staklene brade...npr prvi mi na pamet pada andrej arlovski, itd itd..

Thumb gnj

Petar Pan Pezo$

u prevodu, hteo sam reci da kad bi debelog seselja neko ko ume raspizdio nogom u glavu izvrnuo bi ga ko slinu

Thumb thumb

Bosko Simic

Pa ne njega nego bilo koga

Thumb gnj

Petar Pan Pezo$

pa da, al on kaze da zna i manje od vojvoje likove na kojima bi polomio nogu da ga udaris u glavu, a kamoli vojvodu od 2 metra i 130 kila....mada ja cenim da on ima pre 180kg nego 130

Thumb thumb

Bosko Simic

"Veliki samo duze padaju."

Psetov ortak 2007-e

Thumb partizan

bombas

kako bih polomio govnara, ahahaha

Thumb 1920063 237595893112314 849469334 n

Маркo

ја не знам како се ова бувљак главица пробила на телевизију

Thumb ezgif m

Dionysio