Prijava

Ćuti, državna firma, rešenje za stalno, biće para jbg

Neme veze, ne može večno ovako, jednom mora doći bolje...

raspravljao sam se s jednim ciganinom pre neki dan, pita me jel radim negde, ja probam da mu objasnim da radim nešto malo preko interneta, on skoči da mi objašnjava kao klasičan lajf kouč da treba da se zaposlim u komunalnom ili vodovodu, kaže, sigurna para, brate, ne misliš

a onda se žalio što neće u komunalnom da ga dignu na poziciju šofera kamiona, a on jedini ciganin sa srednjom školom i položenim za C i D

Imam 42 godine, i da dam otkaz ko bi me sad primio...

hahahahaha gde si se raspravljao sa njim, na deponiji? :D

i da me prime na drugo mesto, ne vredi, ovde mi je ekipa, nije sve u parama

averidž srb. jpg

žena radi u trafici , plata 12000

Imam 42 godine, i da dam otkaz ko bi me sad primio...

ahahah ovo

caro, u mirijevu sam, to je beogradsko naselje obilato ciganima i bugarima, s dobrim procentom sam sam makar na ćao-ćao, a sa odabranima sam se i vozio na frezi

Nisam imao pojma da na mirjevu ima pun kurac cigana. Ali nisu to tek cigani, jbg ovaj tvoj iz komšiluka šofer u JP.

Nije to za bacanje, pogotovo sada kada nema zapošljavanja u državnoj službi. Ti poslovi vrede više od plate na period 5+ godina da ne kažem 10.

labokv google search:

man pissing holding dick funny I am stupid idiot varijanta

L O L
O
L

Радјард Куплунг
caro, u mirijevu sam

Rađ, vidim, ima akcije u tvom naselju:

http://opusteno.rs/slike/2013/04/smesne-slike-18129/mirijevo-sise.jpg

Prosecna srbenda je u stvari ona debela riba NDV BGD sto drzi natpis "koliki je sinisi"

nemoj kačiti braću od stričeva, imam i ja jednog komšiju koga treba polomiti, ali ne boli kurac nikog za neke leve likove, samo javne ličnosti, kapiraš?

Ovaj gore je Istok Pavlovic, neka polujavna licnost i debilcina a ovaj dole je glavni glumac u seriji vojna akademija

pročitaj šta sam rekao gore