Prijava

Написао сам на чету да "бебе пиране се рађају тако што изнутра поједу матер своју, прогризу себи пут", тако нешто, и Оланик се покочио од смеха, а после минут-два само испалио "Стецан туче матер своју" и ај ћао.

ALI KOLIKO REALAN POST.

Vidiš ja ne znam za celta i babu. Informacija za informaciju?

Написао сам на чету да "бебе пиране се рађају тако што изнутра поједу матер своју, прогризу себи пут", тако нешто, и Оланик се покочио од смеха, а после минут-два само испалио "Стецан туче матер своју" и ај ћао.

HAhahahaa, pa što majku, Stevane? E to su stvari koje mene interesuju. Ko tad nije bio na četu, može samo da se češka kad neko pomene da biješ majku i da se pita ŠKK.
Isto kao što verovatno mnogi nemaju pojma zašto se ferke na Vuki zakazuju baš na Trošarini, jer nisu prisustvovali epskom dogovaranju između Javia i nekog tamo lika koje se završilo sporazumom o Trošarini ali nesporazumom oko grada u kom se ta Trošarina nalazi.

Џела кува сперму

Џела кува сперму

Recimo to. Dakle?

Ипак је Бушидов ветекудизам највећа мистерија.

Pa zavrsi pricu za javia, da su promasili grad. Jedan otisao u Bg, drugi u Nis na trosarinu. Mada je to bilo u komentarima na definiciji nekoj, cini mi se.

Ima i ono da sedplas jebe koze po crnoj gori i bosni ne znam ni sta je sa tim likom sad valjda se skrasio lolol

Advokado. Džela sere 7 sati na četu ulazi Ollanik na čet iz grada došao fazon i napiše
Džela kuva spermu.
Ne znam da l je to više bilo smešno ili Dželino nerviranje na Olanikove random rečenice uz psovanje. Džabe ti pišemo brt Oll je zaključao čet bar 30 puta što ja znam.

Ima i ono da sedplas jebe koze po crnoj gori i bosni ne znam ni sta je sa tim likom sad valjda se skrasio lolol

ozenio se.

Džabe ti pišemo brt Oll je zaključao čet bar 30 puta što ja znam.

Pa dobro, od autora malog kera se to mora očekivati.

Top 3 skeča od kako postoji sajt. Uzmi u obzira da je 15 dana prošlo od te večeri na četu. I da džela ima kosu do dupeta i da je metalika

Evo i linka
http://vukajlija.com/forum/teme/54264-vukajlijasi-u-reakcijama?strana=21#post_2592855

Sve sam to video, samo nisam znao kako je nastala priča. Čak sam bio ubeđen da je džela u naletu istraživačkog entuzijazma stvarno kući stavljao spermu na vatru da vidi šta će da se desi, pa se izlanuo o tome na četu.

srki - ubrzani nervozni vosovac na Keeway skuteru

Fendere, to vetekudizam ti je od vette_zr1 i barakude, dva naloga istog lika što je bio u vezi sa izvjesnom šanom

Advokado, pa da ti kažem nije isključeno to.

http://25.media.tumblr.com/3953b781655eebd13092209f70be3967/tumblr_mrccrhwF4p1sv7c66o2_500.gif
хахахахахаахахахха колико се кривим кад видим две џеле се санкају у сперми

јој јебем ти срање и гиф и све није ми добро

Sve sam to video, samo nisam znao kako je nastala priča. Čak sam bio ubeđen da je džela u naletu istraživačkog entuzijazma stvarno kući stavljao spermu na vatru da vidi šta će da se desi, pa se izlanuo o tome na četu.

Pa jebem mu mater, toliko retardiran nisam. To je Zhajk nivo. Ili StefanKostic.

Advokado, pa da ti kažem nije isključeno to.

bezi u kurac ljaljane.