Prijava

Ovo je tema za nas nebitne autore kojih dugo nije bilo, koji se vratili da vas samo sve pozdravimo, ja evo imam decu sada i ženu nemam vremena za vuku više, jedno dete mi gej drugo sluša Mimi Mercedez.
Pozz za sve

Inače ako nekoga zanima šta radim u poslednje vreme evo
https: //chaturbate. com/ transsexual-cams/

Kako nisi bitan, pa koliko se sećam, stub odbrane na VOS-u, ili sam te pomešao sa nekim?

Jecte stub odbrane, to je bilo dok sam imao problema sa erekcijom, ne više
sad nemam uopšte erekciju

Због линка о транџама, сад ће псето и Марко још мало да наврате на тему иако су остваренији аутори лоло

Eh, nekad bi bio banovan zbog tog linka.

Ovo je tema za nas nebitne autore kojih dugo nije bilo, koji se vratili da vas samo sve pozdravimo, ja evo imam decu sada i ženu nemam vremena za vuku više, jedno dete mi gej drugo sluša Mimi Mercedez.
Pozz za sve

Ух добро је, макар није чекаоничар. Све најбоље теби и твојима!

Zamolila sam jednog anđela prošle noći da te čuva,ali se vratio. Pitala sam ga „Zašto?". Anđeo mi odgovorio: „Anđeo ne može čuvati anđela!" Na ovom svijetu je 20 anđela... Od tih 20, sada 10 spava, 9 se igra , a 1 čita ovu poruku !:-) Molim te čitaj dalje - ne šalim se! Anđeli su primijetili da se s nečim boriš. Kažu da je sada završilo... Dobit ćeš blagoslov. Ako vjeruješ u anđele,pošalji ovu poruku drugima, molim te nemoj ignorirati, bit ćeš testiran/a Noćas će u tvojim mislima 2 velike stvari biti riješene. Sad na tren zaboravi na sve što radiš i šalji ovo dalje. Vjeruj, sutra će bit najbolji dan kojeg si ikada doživio/doživjela! Pošalji ovu poruku desetorici prijatelja (i meni isto).

Бохор
Zamolila sam jednog anđela prošle noći da te čuva,ali se vratio. Pitala sam ga „Zašto?". Anđeo mi odgovorio: „Anđeo ne može čuvati anđela!" Na ovom svijetu je 20 anđela... Od tih 20, sada 10 spava, 9 se igra , a 1 čita ovu poruku !:-) Molim te čitaj dalje - ne šalim se! Anđeli su primijetili da se s nečim boriš. Kažu da je sada završilo... Dobit ćeš blagoslov. Ako vjeruješ u anđele,pošalji ovu poruku drugima, molim te nemoj ignorirati, bit ćeš testiran/a Noćas će u tvojim mislima 2 velike stvari biti riješene. Sad na tren zaboravi na sve što radiš i šalji ovo dalje. Vjeruj, sutra će bit najbolji dan kojeg si ikada doživio/doživjela! Pošalji ovu poruku desetorici prijatelja (i meni isto).

Шоми
Бохор
Zamolila sam jednog anđela prošle noći da te čuva,ali se vratio. Pitala sam ga „Zašto?". Anđeo mi odgovorio: „Anđeo ne može čuvati anđela!" Na ovom svijetu je 20 anđela... Od tih 20, sada 10 spava, 9 se igra , a 1 čita ovu poruku !:-) Molim te čitaj dalje - ne šalim se! Anđeli su primijetili da se s nečim boriš. Kažu da je sada završilo... Dobit ćeš blagoslov. Ako vjeruješ u anđele,pošalji ovu poruku drugima, molim te nemoj ignorirati, bit ćeš testiran/a Noćas će u tvojim mislima 2 velike stvari biti riješene. Sad na tren zaboravi na sve što radiš i šalji ovo dalje. Vjeruj, sutra će bit najbolji dan kojeg si ikada doživio/doživjela! Pošalji ovu poruku desetorici prijatelja (i meni isto).
http://www.dodaj.rs/f/3d/Eu/4eMtk4Mv/2/poster-kanter.jpg

Jebote pokrenem ozbiljnu temu za autore povratnike i slično a dva debosa se nakače sa nekim forama vukajlije iz 2013 godine.

EDIT ehehehehe

Milo mi je da te vidim :*

Čekaj bate kako anđeo može imati telo

Agilni kućo stara

Stari dobri vukovi,dobr stari kokan prezaboravljeni

A paninaro, ljubim te u pišu