Prijava

Šta mislite, oće li ga biti u skorijoj budućnosti, za 10, 20 god?

Ono, raspad civilizacije, unazadjivanje nauke, rast razlicitih religija, smanjenje zivotnog veka, radikalizovanje zakona i tako to, uobicajene stvari.

Svakako da ga ocekujem, e sad, kada će se desiti, to stvarno ne znam ;)

Hoće.
Edit: zapravo, sve od navedenog se već događa.

Jel je kome jakom u interesu da malo promeša čovečanstvo?

i kako zamisljate da ce to da se desi?

Mislim da neće, biće ovaj konstantni svetski građanski rat, kao paravan neokolonijalizma.

КОМЕ СМЕТА ЈАКА ЦИВИЛИЗАЦИЈА?

Biće sranje i rasni će kao mag biznisa to da iskoristi pa da prodaje naci prišivače
http://i.imgur.com/0kZRWbS.png

JEBEM TI LION U PIČKU

Биће ко и сад, нови ратови на једном дијелу свијета, смиривање ситуације на другом, не вјерујем да ће нешто ексалирати на све стране. Прије пар година многи су били сигурни да ће избити жешће срање са Ираном, па сад постигли договор, малтене завршена прича. Док је у међувремену почело у Украјини, Сирији итд.

Расни, јави се, опет је неко срање у питању!

Ko ga jebe i sranjo kontam da već idemo u tom pravcu

ako cena nafte nastavi da pada ili ostane niska duze vreme, ocekujem sranje u reziji rusije i bliskog istoka npr.

ne toliko veliko doduse

a tebe boli uvo ionako svajcarsku niko ne dira

http://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=10Y

ovo mi je cudno malo, i poprilicno nestabilno za zemlju koja ima jaku vojsku kao rusija. ako se nastavi na duze vreme, postaje logicna politicka opcija da se napravi sranje, ako vec imas mogucnosti, ne bi li malo resetovao situaciju

samim tim, sirija

sad, sve je to ok (ako nisi sirijac), ako ne ode previse na drugu strano pa izazove druge da imaju politicke opcije u vidu "aj da pravimo sranje" metode, u isto vreme. zajebane stvari ispadaju kad puno usijanih glavica u isto vreme razmisljaju.

KOME SMETA JAK SVIJET?

ко је за то да цео свет поизнапада швајцарску и узме свако своје што има у банкама а за ове доста далеке земље, недовољно војно јаке и свакако небитне да се све подели на равне части. ми смо уз русију наравно. наравно да поузимамо све сатове а да деци донесемо баш доста нестле чоколада и ђаконија слатких љубазних

- ја