Prijava

Ček. Svaku def ocenjujem sa nekom ocenom?
Ako je tako, svima petice. Sem onoj Mladoj, ona mi ide na živce. Njoj keca.

Isto pitanje, da li svaku ocenjujemo od 1 do 5?

Па ако треба да се изабере 5 такмичара и да се распореде од 1 - 5 онда ок. Ако све такмичаре оцењујемо оценама од 1 - 5, онда нема смисла. Сви ће добити исту оцену.

Šone, ja sam prvo pomislila da treba to prvo, ali možda je Gugi mislio ovo drugo...

Партизанка 5
(Да, кад не знаш шта ћеш, блуд је најбоље решење. Кекекее)
Фендер 4
(Некако најбоље усклађен ентитет смерница)
Чеги 3
(Екстра дефка, али сматрам да си имао олакшавајуће околности у односу на дрзге такмичаре. Зато није 5, него ето 3 )
Јоцко 2
(Криво ми је ентитет примера није усклађен на прочетничком нивоу. Добра и овако)
Зелен лукац 1
(Па шта знам, дефка ти и није нешто него реко добри смо приватно па би глупо било да не гласам за тебе :))

Е овако, неке су дефиниције заслужиле више али ето гласање ко гласање. Оке, шалио сам се за образложење немој да лупаш главу да ли ме познајеш или не. Двоумио сам се између тебе и квејка. Ај здраво одо у кафану...

Ne ocenjuj na osnovu toga da li si dobar sa nekim, nije u tome poenta. Ni sa kim ovde nisam u napetim odnosima, većinu čak opasno gotivim ali glasam ne gledajući na to već samo na napisane definicije:

Čegi:5 - nema se tu šta preterano komentarisati, legle su mu smernice i razvalio je.

Fender:4 - po drugima je imao teške smernice, meni su bile do jaja. Bilo kako bilo veoma dobro ih je spojio u definiciju.

Kvejk:3 - da ga jebem, previše pojzena za moj ukus, kao i na onoj prošloj. Gugi i ti ga baš začinite, al' zna da piše čovek pa bi bilo glupo da mu dajem manje bodova.

Jocko:2 - bio dosta bolji u prvom krugu a i znam da može bolje, stoga dvidžan.

Partizanka:1 - bilo je teško odabrati nekoga za ovu jedinicu ali od ove zadnje tri koje su mi ostale da ocenim ova je nekako najbolja.

Čegijević-5 poena!
Fender Stratocaster-4 poena!
Zelen Lukac-3 poena!
Šone 007-2 poena!
Kvejk-1 poen!

Локси брате, не познајем човека.. шалио сам се..

Ne pročitah tvoj post do kraja, jebat' ga.

Ozbiljno teška odluka i nijanse su u pitanju, ali ajde neka bude ovako:

Čegi - 5
Lukac - 4
Partizanka - 3
Fender - 2
Jocko - 1

Lukac 5
Fender 4
Sone 3
Kvejk 2
Cegi 1 jer je mod. Nemoj se ljutis!

Lukac 5
Fender 4
Sone 3
Kvejk 2
Cegi 1 jer je mod. Nemoj se ljutis!

iz istog razloga je od drugih dobio 5.

Ovo nisu ocene, oego zapažanje, poyy

Vejve, ako se već iznosiš zapaženje na temi za glasanje, možeš i da glasaš, pozz.

Da je Kostić učestvovao možda bi i glasao, da mu se diskretno uvuče u bulju.

Kvejk - 5
Čegi - 4
Partizanka - 3
Fender - 2
Jocko - 1

Vejve, ne možeš ti o takmičenju kad si kupio mesto u jednom brate. Ko ja kad bi pričao a namestio sam 3 do sada

Kvejk - 5
Fender - 4
Čegi - 3
Lukac - 2
Šone - 1

Kvejk 5
Fender 4
Čegi 3
Jocko 2
Mlađahna Partizanka 1

jel mora za sve da se glasa? tj svih 5 glasova? ako ne mora dajem 5 partizanki jer bi je jebo a ostalima nista a ako mora svih 5 onda recite da dodam kome koliko