Prijava

(Link Grupa, definicija i rezultata 1.kola)

REZULTATI GLASANJA ŽIRIJA (finalisti označeni žutom bojom, u zagradi stoji skor-količnik usled nerešnog broja glasova)

Grupa Bah

Bulgakov: jocko, Agilni
Kafa: jocko, Agilni
Advokado: jocko, Agilni (26:3 --- 8.66)
Pseto: Agilni, jocko (20:1 --- 20.00)

Grupa Mocart

Bulgakov: Armin VanBuuren, jewdja
Kafa: Glavni, Lukac
Advokado: Glavni, Lukac ( 32:2 --- 16.00)
Pseto: Lukac, Glavni (21:3 --- 7.00)

Grupa Čajkovski

Bulgakov: Hajlender, Krajsler
Kafa: Hajlender, Mladi Jelen
Advokado: Mladi Jelen, Hajlender
Pseto: Hajlender, uraczaganje

GRUPE ZA 2. KOLO

TEMA ZA DRUGO KOLO:

Obzirom da se takmičenje bavi poređenjima a mi na Vukajliji o sebi najčešće "govorimo u superlativu", to će otprilike i biti tema 2.kola iliti - PIŠI U SUPERLATIVU. Smisli svoj izraz, termin, floskulu, idiom, izreku, eufemizam...uglavnom rečenicu koja "u superlativu" govori o određenoj osobi, pojavi, fenomenu, kategoriji života i, uostalom, svemu što nas okružuje, a da se pri čitanju nastale definicije stekne utisak kako od toga nečega ili nekoga "NEMA BOLJE", odnosno "NEMA GORE". U telu definicije imate potpunu slobodu da ubedite čitaoce i žiri zašto je izraz/termin iz naslova baš taj superlativni opis odabranog predmeta komparacije iliti jebeni flegšip (fala Agilnom i nema na čemu, Agilni) a naslov ne mora i NE TREBA da sadrži rečcu "ko", kao" ili k'o". Ne bih linkovao već postojeće defke, ali ako nekom zatreba bolje objašnjenje, rado ću linkovati posle 22h.

Napisane defke kačite na ovoj temi, naravno. U primeru defke link za takmičenje.

U VELIKO FINALE PROLAZI POBEDNIK SVAKE GRUPE. Stručni žiri odlučuje o pobednicima navodeći imena 2 (DVA) FAVORITA iz svake grupe. U slučaju nerešenog broja imena, odlučuje novi krug glasanja žirija

Srdačan. Organizator.

Jesam li ja ovo namerno u grupi mozzart ;)
Tema je sranje dajte narodu da pise sta oce ja imam spremnu definiciju po jednu za svako kolo kad pripadnici muskog pola komentarisu pripadnice zenskog pola

Dobra slika, gorski štače! Taman ide uz ovu našu grupu smrti.

Nista ja nisam razumeo koji kurac treba da se pise

LOL
Pa ne treba maturski da pišu već definiciju.

Umesto mrvica vezuje kurac za kola kad ide u šumu

Kako se mrvice vezuju?

Kolko sam ja skapiro pisemo defku ko prof u prvom kolu. Hehe

Pišete poređenje (superlativ) ali kao jedinstvenu pojavu, bez "ko" i pički materina, već kao POJAM kad je određena kategorija u pitanju. Tipa ružan-ružniji-Isidora Bjelica, primitivac-seljoberčina-ima sliku Cece na haubi svog golfa2, besprizoran-vucibatina-sam sebi upisuje ocenu iz vladanja...taj neki tip poređenja brć

Lopov-lopovčina-dinkić

Besposlen-besposleniji-reže 13tu sezonu "Scrubs" na disk da bi pravio gifiće za Vukajliju

Da Čule ali maštovitije, duhovitije i ako je moguće u vidu rečenice koja ojebava autentikom i istinom.

Ukalupio si nas :(

Ukalupljen-Nemac-takmičenje u poređenju na Vukajlija.com :(

Baš nisam, đavolku, možete o čemu god i iz kakvog god ugla da pišete. Poređenja sa "ko" su tako 1984:)

Jedino što se može reći za ovo je - neočekivano. Isti je Raštvan dal pišeš opasan kao young buck ili young buck - neko ko je mnogo opasan...

Сад ми није криво што нисам прошао у други круг :)