Prijava

warenika je truba

napred nowak djokowic

Sad mi pade na pamet, bombas=vucicupederu? Hm

Vise deluje.kao fuzija vucicapedera i plataplusa, a ne bi me cudilo ni da je maleni gerilac aleksandarkg siguran sam da ga cini jako srecnim svako napusavanje.jer retko napusava ugl samo one nokautirane tilma rasnog itd i ima mali kurac sto im je zajednicko olanik razotkrio

naš je nolo duplo golo

jebem bajo stavljam prst na čelo
jer je nolo klasično kurčinelo

A Džankee glumi neki kurac sad, a sećam se epskog šuka kad Džanki vezao nekoliko stranica postova "ajmo Nole" i analiza, a Truć samo okačio gif, bez mnogo reči

https://media.giphy.com/media/VfyC5j7sR4cso/giphy.gif

Cvrc, opet ga brejknu ovaj wawrinka.

ArminVanBuuren
Sad mi pade na pamet, bombas=vucicupederu? Hm

Dobro ti ne pade na pamet definiciju neku da napises, jbt dokle da se objasnjavam sa nubovima cekaonicarskim i posterdzijama sa demotivacije i fejsbuka.

samo da izgubi govedo.sto ne slomi nogu da se odmorim malo od njega.svakih 10 dana igra neki turnir i svi pricaju o tome, nikad im nije dosta.prestao sam da citam novine zbog takvih tripera gladnih medijske paznje, uopste ne znam sta se desava u zemlji.drug me pita jel sam cuo sto je neka devojka skocila sa terase ja nemam pojma jer ne citam novine zbog takvih debila

Ahahahahaahaha žvaći k&R!$ novače (namerno malo n)

Prizivaš da neko slomi nogu i očekuješ da te ne smatra plebs psihopatom? Pa, druže, nije stvarno u redu.

Распада се нолу живот

Kad nekom zelis da slomi nogu, u rudarsko topionicarskom slengu znaci zeleti srecu

Moraće da traži medicinu da mu dostave, da proba da ga zaustavi, u naletu je ovaj.

djoković novak odigra 5 mečeva

4 pobedi

3 ipo mu protivnici predaju

izgubi jedan

pola meča dobije na igru

đoković novak najbolji sportista danas, SIG

Чуо сам да си гласо за снс јер су ти обећали асфалтирати пут до колибе ђе живиш

Ako ovo izvuče, kapa dole šampione.

cons of having an easy draw

vol. 1 / nolo

Trebaće mu publika kao onda protiv fedexa, da ga podigne da se stopi snjima.

nek se stopi sa ovima koje je "pobedio" na ovom turiniru i nek preda meč, tako valjda ne gubi poene lololo