Prijava

ti se pravis fin a vredjao si me da sam socijalni slucaj i rekao za moje roditelje da su nadnicari ili tako nesto.jebo te nole snobe gubavi

nije to nuzno losa stvar bombas, verujem da ne bi priznao, ali svaka cast svakako

Evo ga, radi medicina, to je to. Mora tako.
To je potpuno legitimna taktika, i treba da se drži toga. Ako si dobar protivnik neće moći da te preokrene.

evo ode noga sta sam reko

Leva ruka, desna ruka, pa zar sad i nogom drka?

zulj samo.makar prst kad bi slomio bilo bi dobro..

Wawrinka se nervira, uf kako bi bilo dobro da preokrene i Njujork da ostavi u suzama.

pa kad nosi nove patike umesto da igra u nekim koje su razgazene ali ne mora u nove to bi mu bilo ponizenje

neda se ovaj stanislav.
Krenulo je 30:30!
BREJK LOPta!

labo brt da ne misliš da preteruješ malo, ok hejtovanje nola je generic postalo ali ideš u ekstreme jbg

smem da se kladim da namerno pravi ove mucenicke face.kakve ekstreme ja nista ne preterujem hejtujem bazirano na cinjenicama

to svi rade bratiću, kao što i svi traže taktičke MTO iako ih ništa ne boli osim kurca za likove koji su stavili pare na njega

Mržnja je iracionalna i ne može biti zasnovana na činjenicama.

kako ne moze, sto su npr jevreji mrzeli hitlera, tako im dunulo iz cista mira.
ajmo vavrenka sokole

Ја ценим да је Ноло толико прешао игру да сад једноставно мора да пусти противника да добрано поведе како би имао мотив да игра и да му буде занимљиво. Е сад, није да увек успе да преокрене.

Хајде Ноло.

Može on ovo, imao je i mnogo gore situacije koje je uspeo da preokrene. Ali mislim da će na kraju da preda. Biće mu ono na kraju najgori poraz, iako mu je put do finala bio relativno lak zbog predaja.

Стопало, тресе се.

Ко на ексерима лик