Prijava

jana jebe majku svim vodama

Samo Kg cesmusa, trve i jebe mame, aroma vanile se oseti sa primesom fekalija uz prstohvat cimeta

zavisi dal je s gruže il moravski sistem (dž. zbori kg edišn)

Moj glas ide česmovači, mada rosa i prolom pružiše solidnu borbu... mislim da sam jedina osoba kojoj se povraća od aqua vive.

EDIT: Mada pričao mi je neko iz porodice ko se razume u te stvari da je aqua viva najzdravija voda od svih voda koje mogu da se nađu kod nas.

samo da naglasim da posavotamnavska cesmovaca ima fin hloricni smek

prolom gorak ko kurac haha

vidish rebro, dok pishesh ove neduhovite postove mogao je da padne jedan definis da se potrudish malo

ali salu na stranu ko ima avanturisticku pririku nek proba vodu s beljinskog izvora

malo ljudi ovo zna ali za relativno mali novac mozete kupiti masinu za filtriranje vode i proizvoditi sami svoju vodu

Znam Armime, sprava se zove česma ili slavina

Voda voda mi je omiljena voda

Donja brezna selo u cg, izvor "stublina". Ko tu nije pio kao da nije ni ziveo.

Ма вода ко вода, само да нису оне гејфрут са укусима.

Озбиљан пост: Мени стварно те воде са укусима нису јасне, некако су киселкасте, бљутаве, није ни сок, а не можеш ни лепо да се напијеш као кад пијеш воду. Осим оне Књаз ремикс са крушком, али то је већ сок.

Selo Jagoštica na Tari (išao je Memedović tamo) izvor koji seljaci zovu jednostavno vrelo ubedljivo najbolja voda igde jedino što trne zubi koliko je hladna.

Samo Akva viva, a ostalo su govna