Prijava

Na slici su prikazani Dj Tiesto nekadašnji najbolji DJ i sadašnji najbolji Martin Garrix.
http://www.edmsauce.com/wp-content/uploads/2015/03/tiesto-martin-garrix.jpg Kako uopšte doći da potpišeš za neku Dj kuću?

ahahahhaahahaha milanche

martin prilicno decakasto izgleda za najboljeg didzeja

Pa 96 je godište, mada jeste valjda dobio neku nagradu za najboljeg didžeja u 2016.

drago mi je što se ova fotografija pojavila jer sada imam odgovor na pitanje "koliko martina gariksa staje u tiesta"

u tiesta staje 1,39 martina gariksa

Koliku glavurdu ima jebote

Ovaj desno je glumio u montevideu?

Većina, ako ne i svi od tih komercijalnih didžejeva uopšte više ne prave svoju muziku, zabole baš kurac Tiesta da džedži u podrumu i drka Logic Pro kad može ko dingospo da zaposli nekoga ko će da se smara sa tim umesto njega a on samo kasnije na tuđi rad zalepi svoje ime. Geriksova muzika je dosta precenjena a ona pesma što su je zajedno uradili mi baš teško sranje iako iz toga žanra mogu svakakvu smaračinu da slušam. A tek ovo "najbolji" DJ, obično takmičenje u popularnosti. Kao onaj izbor za misice samo što im umesto tijare daju neko stakleno govno.

Такмичење најбољих диџејева је попут првенства Бангладеша у мини голфу, дакле потпуно небитно такмичење у небитној категорији.

Ima par ,,nepoznatih,, DJa koji prave mnooogo bolju muziku od Geriksa, ali nemaju svoje ime.

Brend mu dodaje +70% muzici.

nikad mi nije jasno zasto se ribe loze kao na dj po klubovima i to, ne racunam ove smarace sto su najbolji pa su puni para, nego ovako ove obicne dj eve, kao bila sam sa didjejem...a ono sve ovako neki mekusci uglavnom, imam osecaj da ovog desno cale dovodi na nastupe

"Niti si Nastić, nit' vrtiš gramić, baviš se repom slabo ko to prati"
Shkabo
Drugar moj DJ Nick jebe baš dosta pičkaka na nastupima a kako i ne bi kad je napravio ovu kvltnu stvarčinu
https://youtu.be/Ytz9xse03pc

bombas
Такмичење најбољих диџејева је попут првенства Бангладеша у мини голфу, дакле потпуно небитно такмичење у небитној категорији.

pre 4 sata

+1

Nije baš tako ovo što bomaš kaže.

Kad izumru ovi fosili što se lože na pank, 40% Srbije će slušati DJinge.

Od ovih sa spiska gore samo za Skrileksa mogu da tvrdim da je konzistentni genije i da sigurno sam štanca svoje trake i da će ih sam štancati dok je živ

mlađani Gariks je numeru Animals takođe napravio sam i usralo ga je da napravi jednu od najljućih edm traka u istoriji, ali to bi bilo to od njegovog kreativnog rada, pošto je dečko manje-više glupak, neće sam napraviti hitčinu nikad više i sad mu sve rade ghostwriter-i, ko i ovim ostalima na spisku

u dj-ing i pravljenje atmosfere na nastupima ne zalazim, pričam strogo o proizvodnji muzike

meni je taj hard beat ili kako se vez zove toliko sranje da ne mogu da verujem da neko to slusa.samo skripa i krljanje, odvratna muzika.valjda je i prodizi krenuo tim pravcem a zive od starih hitova.nece valjda ova govna koja sad prave da nadmase stare hitove.to je bila el muzika i sve je bilo drugacije

Ovo je budućnost muzike.
Dobar deo sadašnjih pravaca otiće u zaborav. I taj zvuk će se moći čuti isto toliko često koliko se danas mogu čuti šargije.