
Pojava koja kod zenske osobe tera hormone da pojure kroz telo, a ocni aparat da pocasti "taticu" jednim skenerom od glave do pete. Afrodizijak, jaci od spanske musice, ostriga i ovih novih gelova za intimno tusiranje, koji ce izmamiti dubok uzdah, ponekad propracen sa poluglasnim "Oh". Fantazija, cije objasnjenje je apsolvirao drug Frojd, koja se rasprsuje kao mehur od sapunice kada se iza takve hormonske bombe pojavi (njegova) zena sa stomakom do zuba.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
+++++++++
Divno :D
И још једном браво, месалина. Што има више деце, то је више афродизијачки. Плус.
predivno i skroz tačno, ali skroz.
Khm, jel ima neka beba na pozajmicu ? ;) Ček u stvari, sad ću da prošetam sestrinog klinca :D
Nisam imao pojma, ja sam mislio da merkaju kolica ili gledaju dete a ne mene, hm...jako korisnu informaciju si mi dala, moracu definiciju da poomiljenim :)
Ahm, da, kolica :))
Izgleda da zivim u neznanju. Koga moze da pali muskarac sa bebom?? Ovo neka fora?
Jao bokte, to smo drugarice i ja kometarisale neki dan na Štrandu. Iju, bolji su mi oni nego slobodni muskarci :D
Plus pao na naslov :)