Prijava
  1.

Navijanje u zonaskim ligama

Najgori i pritom i najstariji huligani na svetu(prosek godina 45).Igrace a posebno sudiju od linca deli samo svapska WWII ograda.Klinci bacaju tariguz,penzioneri upozoravaju trenera da ne uvodi sedmicu jer je juce balirao seno a nezaposleni matorci su dosli samo da opsuju kevu i spuste jedno 'ladno niz grlo.Sudija je uglavnom neki balavac kog' su poslali da sudi jer je najbrzi i sposoban da zbrise od navijackih grupa tipa:"Legija Centa" i "Poljoprivredni Pirati Kovacica"
    Karta se naplacuje samo gostujucim navijacima pa nafilovani blagajnik vampirskim ocima procenjuje jel' te vidj'o po selu.Vecina utakmica zavrski tako sto se sudija popne na delegasku kucicu

Naslovi iz novina:Ekonomac-Drina 0:0(prekinuto zbog mraka)
    Udarnik-zadrugar 8:0(prekinuto nakon sto je trener napao golmana korner zastavicom)
    Omladinac-Nova Buducnost-nije odigrano jer ekonom nije otkljucao stadion
    Proleter-Pionirska Nada 2:2(incident u drugom poluvremenu kada je otac oterao glavnog sudiju kuci zbog setve) izvor Srbijasupersport

Navijanje:
    Pijanac 1:Gigin mamu ti nepovezanu dodaj cakiju da probije po boku vidis da je njihova polovina prazna hik.
    Gigin:Cale ne seri poluvreme je idi umij se opet ces spavati u letnjoj kuhinji ako mati primeti da si pio
    Pijanac1:Ja pio hik!ZOLJOOO(trener)ovog mog odma' na klupu je**m mu mamicu filozofsku