Padavičar

paninaro 2012-04-16 18:15:07 +0000

Fudbaler, obično napadač, koji veoma lako pada u šesnaestercu protivničkog tima, sa namjerom da iznudi najstrožu kaznu. A zavisno od sveukupnog umjetničkog utiska i tananog sudijskog osjećaja zavisi i da li će se glavni sudija uhvatiti i za džep ili samo za pištaljku.

- Mojne da padaš danas, Zlatko, ovaj sudija nije vesla sisao, ščuo?
- Opušteno, znam šta radim, znaš da padam za Oskara, ej!

17
45 : 2
  1. , ej!

    Zbog ovoga + :D

  2. često ja to stavljam i primjere, koristim pa mi nekako normalno. a na sleng ništa?

  3. Хаха, фест! и оно ''Падам за оскара'' ололололо+++

  4. provjerih sad da li je definisano da linkujem, i nije :)

  5. Koliko je ovo dobro, i cela defka i primeri! :) ++

  6. ne mogu da vidim koji je. ali, reci, zar nije pad za Oskara? ja sam Zlatka Vujovića upamtio, kad sam pratio fudbal, ove nove slabo znam :)

  7. često ja to stavljam i primjere, koristim pa mi nekako normalno. a na sleng ništa?

    Dobar je sleng, ali "ej" ...pobedio. :)

  8. Dobro si se sjetio, e jeste stvarno bio padavičar.

  9. evo što piše za njega:

    Duže je vrijeme držao rekord u broju iznuđenih jedanaesteraca

    šta reći :)

  10. Одлично, матори...! +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.