Pomen

Penzioner 2008-11-21 15:55:35 +0000

Običaj da Vukajlijaš pozove sve druge posetioce sajta da se u određeno vreme sastanu na "Groblju definicija", kako bi svi zajedno još jednom pročitali i pomenuli njemu voljenu definiciju neshvaćenu od nekog urednika .

PRIMER:
Dana 21.11.2008. u 18 časova i 45 minuta , navršava se tačno 7 časova otkada dušmanska ruka urednika, zbog eksplicitne mržnje, posla moju voljenu " Definiciju Šiptar" (u daljem tekstu samo "Šiptar") u večna lovišta. Pozivam sve Vukajlijaše koji su je pozitivno ocenili ili voleli sada nam pokojnog "Šiptara", da se toga časa okupimo na "Groblju definicija", list broj 2, i čitanjem iste prisetimo se koliko pluseva je ona zaradila.
Nek joj je večna slava!!!

Ožalošćeni Nikola SS 240

2
32 : 7
  1. a šta drugo nego palac gore!
    samo napred majstore!!

  2. Hahaha Slava joj! +

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.