Prijava

Našao sam, ljuto četovanje s pepsijem na datu temu: https://vukajlija.com/forum/teme/76121-cet?strana=240#post_4193852

šta si ti, neka pitchkitza?

Да

saću se oselim u prepičku pacifičku da ne poginem od radijacije u skrndelj babi kada budu pale bombe.

da je meni hrvacki pasoš...

I jedeš konačno jagnjetinu koja ne smrdi

Otvara sva vrata , autore Mesni.

Hvala kameni na vaznim informacijama.

естонија и летонија по 20 25 посто руса у држави ништа камени ако руси крену у освајање те две војне велесиле скочи у балтичко море и вичи немојте мене ја сам србин

rusima kakav je natalitet najbolje da zamole te ruse s baltika da dodju u rusiju, 140 mil na 17mil km2 jel ih sramota bangladesa indije i pakistana

Plitko je baltičko more, autore Vuzi, samo ću koljena polomiti.

То Плиду тако је раширите се по оним замрзнутим деловима државе то је као да ја кажем бошњацима е па што не населите она брда хахахаха

камени само ти реци да си срб можда те поштеде

E vuzii da su amerikanci na ruskoj zemlji sve bi to bilo u zlatu i mahagoniju od vladivostoka do moskve hehe a ovako pustoš jedna, svi se grupisali ka evropi samo sirotinja bez leba u crevu ostala istočno a sve im ne valja evropa ee da mogu ušli bi oni i u nato i eu nego kasno marko na kosovo stize

Šalu na stranu, čini mi se da je postojala neka inicijativa davno da rusija uđe u nato ili eu nisam siguran koje od to dvoje

putin im se uvlacio u dupe u klasicnom drugosrpskom maniru, sad kad je doslo do guse eeee de ste srbi de ste bili kacam bio niko znam ja kako je vama bilo 90ih

батали иницијативе натоа и еу о русији, русија је непријатељ запада не може да уђе у њихове геноцидне орг типа нато

furao je putin tu neku pricu da budu partneri evo sve cemo lepo, pricao i kod ovog karlsona kae hteli smo partnerski odnos kurac palac. trebalo mejmunu 20 godina da ukapira sa kim ima posla (naoruzavao se mudro kupovao vreme)

sad kad je doslo do guse eeee de ste srbi de ste bili kacam bio niko znam ja kako je vama bilo 90ih

hahahaha zamisljam putina onako s tuznom facom kuka na telefon vucicu a vucic ga sluša bez trunke emocije kao kad slusa pitanje novinarke s n1

Sta ce putin nije gledo bitchute klipove o zapadu nego samo mejnstrim pa pomislio da je tamo bajno

mejmun pio previse koka kole i necenzurisano usvajo zapadne serije i filmove i tu smo gde smo. Al opamecuje se fala bogu, ima nade i za nase drugosrbe