
Jedina zemlja na svetu koja je bivša, a i dalje postoji.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
A sada, malo istorije Vukajlije... :-)
Odlična je definicija.
Možda bi iskopavanje više ovakvih vratilo ljude na sajt.
Ovako su i na početku došli.
+
HAhahahahahahah old skul +++
Prokleti Grci i njihovo nepriznavanje! :)
omiljena
makedonci su srbi , ali srbi sa teškata govornata manata
A ti si prokleti siptar sve ti jebem u picku
Pa sve bi se su jugoslavenske republike mogle nazvati "Bivšem", osim Srbije i Crne gore. U jugoslaviju su ušle kraljevine Srbija i Crna gora i država Slovenaca, Hrvata i Srba. Ne bih ja trunio o istoriji nego je Kurd prozvao istoričare da se jave :-)
duskobosko У Југославију се Србија росно зајебала да уђе са дојучерашњим најгорим душманима, а уз то је росно зајебала и ЦГ у име крвног сродства. То је као да ти скочиш у бару са алигаторима и замолиш млађег брата да ускочи за тобом, јер се волите.
Šta prokleti, pametni ljudi, čuvaju svoju istoriju za razliku od nas. Znaš da samozvanim Makedoncima daju na ulazu u Grčku grčke tablice da ih ne bi linčovali dole? Bar sam tako čuo... :) Dobra fora. +
Македонци данас имају везе са старим Македонцима исто колико и садашњи Београђани са становницима Сингидунума пре 2000 година.
омиљенаа!
Лепо је ископа, позитива!