
У већини случајева, жена или девојка, која у паузи оговарања, телефонирања, решавања укрштенице и лапрдања са суседном бутикачом понекад има обичај да услужи купца.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Не разумем се у те женске "ствари"..+ :)
+:), al, ima i butikača koje te maze po grudima kad hoće da ti uvale tesnu košulju.
i nezaobilazno "baš vam super stoji"
Xaxaxa, ako te posreci, moze kasnije biti i utikaca!
A gde su slike?
Какве слике?
кмее
Па јел ја треба да јурим по тржним центрима да сликам бутикаче?
Оћу бутикаче!!!!!!!
Мрш на посо!
у ствари боље ја да идем, тебе ће да рашчерупају негованим ноктима, нећу да ми жена личи на ратног војног инвалида :)
Душо стави кафу сад ћу ја!
nema veze stavi neku svoju sliku, čak i ako nema veze s def
Иванхое ја теби личим на бутикачу? :)
@Артемида
Ниси пажљиво проучила његов захтев. Он жели да види твоје с(л)ике чак и ако нема везе са деф.
Хммм... Мислиш?
Па мислим...а и ко може да му замери :-))))))
Могу ја.
ОК, али размисли двапут. Можда би било добро због маркетинга?
u evo me, da razjasnim. ovaj pas je u pravu želim da vidim tvoje slike kao prilog svakoj definiciji koja se ikada pojavila na vukajliji i ne pravi se da mi zameraš zbog toga, ne mogu više da gledam slagalice koje praviš po profilima, a da deo koji nedostaje uvek budu oči.
ti si boginja lova na muškarce, tako pametna, a tako dobro izgledaš...
Иванхое... Па није баш да увек недостају очи...
a sa svim ostalim se slažeš?
Одговор ће ти бити јасан ако мој коментар изостане :)
:)
Prijateljica radnice na trafici