
Fizički su kao deo Evrope, ali baš i nisu "Evropa". Jedni se računaju za brđane, drugi za seljake, treći za pedere, a četvrti baš i nisu definisani. Ali, ono što svi vole je da ostave pola plate u kafani, da se ubiju od alkohola, časte jedni druge, dok se ne povaljaju i eventualno pobiju posle. Pokušavali stalno da budu zajedno (jedni malo više hteli, drugi ne baš), pa su se čak i ubijali zbog toga. Puno puta ustvari, ali je ove sa strane baš i bolelo dupe za to. Uglavnom se dele po religiji, ali ni to nije baš definisano. Hoće da budu različiti, a kad god ih pogleda neko sa strane, nekako se svi stope u jedno. Kad se takmiče u sportu jedni protiv drugih, oće oči da si povade, a kad igraju protiv drugih, navijaju za te kojima su hteli oči da vade (osim Iraca i Engleza, oni se ni ovako ne vole).
Nešto mi poznato zvuči, i to do detalja...
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
jebote ista definicija moze i za srbe hrvate crnogorce bosance,kako je svet mali
Commonwealth bratstvo & jedinstvo.
"Ali, ono što svi vole je da ostave pola plate u kafani, da se ubiju od alkohola, časte jedni druge, dok se ne povaljaju i eventualno pobiju posle."
Pa ovo je odlika za sve narode...
nije bas na taj nacin za sve...
пролетери свих земаља уједините се...
Веома познато. +
@alek009
cpt obvious strikes again!
Definicija bas o tome govori i ti si se nasao/la pametan/la da nam to poblize objasnis, hvala, ja stvarno ne bih sam mogao da dokucim tako duboko sakrivenu slicnost.
vidim da sam je vec omiljenila ;)
Da Hutu i Tutsi imaju fudbalske reprezentacije mogao si i da preimenuješ defku...
+
Целте из описа ираца изгледа да се тамо сналазиш к'о риба у води ?
da da...
i mene je iznenadilo :)
Овај Селт је специјалиста за те острвске дефиниције... очекујем да дефинишеш разлику између пијаног Ирца и пијаног Шкота. Неко је то почео да прича једном али нисам саслушао фору до краја.
+ za definiciju.
+ za Alkaloidov komentar. :D