
Nesto sto je toliko tupavo da sam ubedjen se ljudi zajebavaju. Naslovi variraju od "Vanzemaljci obrali kukuruz u okolini Negotina" do "Auto-pijac u Bubanj Potoku na meti Al-Kaide". Za iskusne kurir-citaoce se pise opsezna reportaza o tome kako je drvoseca iz ruralnog kraja brutalno prebio macku prvog komsije.
Doslo je do verbalnog konflikta izmedju M.N.(48), iz Davidovice kod Silopaja koji je po zanimanju drvoseca, i macora iz obliznjeg komsiluka. Posle kratkorajne prepirke M.N. iz prtljaznika Lade Nive vadi rucnu dizalicu i macoru nanosi teske telesne povrede u predelu donjih ekstremiteta. Ocevici kazu da je ovo bio ocekivan ishod nakon dugogodisnje netrpeljivosti dva ljuta suseda.
novinari verovatno prolaze neku specijalnu obuku da bi mogli da smisle takve naslove.a opisivanje nekoga (obicno neko ko je unesrecen) su tek posebna prica
-otac nastradalog,crn kao gavran,gleda sinovu sliku...
-majka poginulog decaka,crna kao ugarak...
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.