1. Negativac je pobedio

    hepatitis 2009-01-26 19:04:24 +0000

    Sigrno ste svi gledali filmove u kojima se neki super heroj bori protiv zla u svakakvim oblicima koje zeli da zavlada svetom i ostvari svoje mracne fantazije. Uvek na kraju pobedjuje pozitivan lik i spasava svet.. eh
    I ako se kojim slucajem pitate zasto u svetu ima toliko loseg (gladi, bolesti, nasilja, nepravde... etc.) - to je zato sto u stvarnosti superheroj zeznuo stvar, lezi negde odavno mrtav, negativac je pobedio... Samo mi nismo toga svesni.

    0
    25 : 3
  2. Negativac je pobedio

    Јова 2009-01-26 22:25:12 +0000

    Ako u filmu negativac kojim slučajem pobedi, to je za svakog "kritičara" koji bi da ispadne pametan siguran znak da film "ima težinu", da je "realan", "umetnički" ili nešto tome slično, za razliku od "američkih sranja" i ostalih "sranja" u kojima po defaultu pobjeđuje pozitivac. E sad, nemam ja ništa protiv tih kritičara i u 80% slučajeva delim njihovo mišljenje, ali ipak mislim da je suviše površno proglašavati svaki film u kome pobedi negativac kvalitetnim, a pozitivac - sranjem.

    0
    11 : 3

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.