
Deda u penziji.
Kako sve što mnogi narod na duhovnom nivou postigne, Srbalj tera putem fizičkim (sreća-pijanstvo; ispunjenje-telesno ispražnjenje; socijalizacija-batinanje), tako je i vrhovni stepen nedodirljivosti ovozemaljskim našao sebi u Srbinu kutka.
- Deda, deda, a što ti puštaš tetku i babu da te tovare tako i grde stalno, što ih ne oteraš u kurac...?
*baba i tetka se deru u kuhinji, deda sedi na stolici u ćošku iza TV-a, prelazi sredinu novina, podiže naočare i pogleda me podignutih obrva*
- Na poštenog čoveka i zec kitu vadi.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Češće definiši, čoveče. +
omiljena covece! +