
Марка тренерки која је у земљи нам, Србији, јако популарна међу старијим нараштајима јер је прави нација која је забранила народу да има више од једног детета, па су дошли овде да се размножавају и успут продају робу која је у њиховој социјал-комуњарској републици скартирана, а и јефтине су.
Наравно као и све остало што на себи нема знак ,, најки'', ,,адидаса'' и,, капе'' тако ни ове расне тренерке, нису популарне међу омладином ове ратом намучене државе, јер, како можете да изврнете дете руглу, и препустите немилосрдним богатим другарима да га зезају.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.