Šta bi bilo kad bi bilo

Mare_senior 2013-04-06 11:50:39 +0000

Да су се кинези раније пустили у економију света, и да су раније кренули са масовном производњом производа сигурно да би и цела историја човечанства била другачија.. Њихови ниско квалитетни производи би изменили велика дешавања и битке на овом свету, то је сигурно..

-Шта би било кад би било-

Косовски бој (15.6.1389)
Турци су по веома повољној цени набавили од кинеза на изглед чврсто и добро урађено оружије. Изгледало је као невиђено добар посао..
Проблеми су почели када су опробали своје оружије на косову против храбре СРПСКЕ војске.. Тада су схватили да су преварени и да су у оштрице мачева направљене од танког алуминијума а штитови од воска.. Настао је масовни покољ турака на косову..

Након овог догађаја турци су објавили рат кинезима..

3
23 : 4
  1. Диван сценарио.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.