
Osećanje koje te uhvati u trenutku kada si iz nekog razloga besan, iznerviran i ogorčen toliko da misliš da će u tebi preliti, i onda ćeš dohvatiti prvo što ti padne šaka i krenuti da lomiš redom.
Iz nekog nepoznatog razloga, ljudi su obično mišljenja da će se na taj način isprazniti i da će im biti lakše.
Neće. Nikad ne bude, nema smisla lomiti mobilni o pod, pokućstvo, stolice, čaše, prozoe..Nikada ne bude lakše. Samo kada izduvaš, ohladiš se i prihvatiš stanje stvari, skontaš šta si napravio pa te uhvati bedak.
Nabavi džak za udaranje i tuci ga rukama, nogama, palicom..I poštedećeš sebe jedenja govana sutradan i gulindžanja na poslu za sve ono što si u besu sjebao.
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Psiholog · 20. Februar 2011.
Sjebah mobilni tako jednom...
Zavalio ga iz sve snage o pod...
Dvaput...
Pokvarilo mi se samo dugme za paljenje, sto nije strasno, jer moze da se odskrine maska srafcigerom i onda jezikom napravi kratak spoj, ali je zajebancija to raditi kad god oces da upalis mobilni.
Kupio isti mobilni i sada stari koristim kao punjac za rezervnu bateriju :D
Nokia 5500 Sport - genijalan telefon