
Ono sto su "Klopka" i "Utisak nedelje" za odrasle, sexy chat Sanje Tigrice za omladinu to je tajni agent Izzy za decu. Ova emisijica za decu se prvo emitovala na Pinku, voditelj je bio Manda i stalno je nosio mantil koji neodoljivo podseca na inspektora Kluzoa, tako se i ponasao. Poslednji put sam ovo spazio na B92, koji ovom emisijom upotpunjuju svoj obrazovni program. Ono sto je meni uvek bilo urnebesno smesno kod Izzya, pored inspektora Milorada Mandica Kluzoa, su one idiotske fore koje izgovaraju likovi u igru. Ostalo mi je u secanju:
-Kakva glupa rupa i
-Lora se spasiti mora (tako nesto)
Najzesce je sto su te fore vrteli po godinu dana, pa tek onda nesto promene. Ja vec imam ideje koje bi garantovano povecale gledanost Izzya
Grim De Vite napusis se kite!
Pusacica Lora, spermom protiv bora!
Sminkerski macak koji vozi trotinet brzinom 100mph koji pokusava da spase svoju ribu od dzinovskog pacova i vrlo retardiranog psa uz pomoc dece koja poseduju bezicni telefon
ups,izgleda da je ovo ipak bila preteska misija za izija
Jedan od najpoznatijih junaka kome moramo pomoći da spasi svoju ljubav - Loru . A ko će nas da spašava kad nam stignu računi za telefon?
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.