
Prevozno sredstvo koje možete videti samo još u Istočnoj i Jugo-istočnoj Evropi.
Na Zapadu ga prikazuju kao turistučku atrakciju.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Одавно превазиђено превозно средство ал се код нас и даље држи ;) +
Dok ide dobar je.
Pa normalno. Nećemo mi da se vozimo k'o neki buržuji daleko bilo u ovim vozovima dvesta na sat. Neko lepo, klaj-klaj. Bolje pola sata kasnije nego nikad.
HAHAHAHHAHAHA e cule svaka ti dala. Bolje pola sata kasnije nego nikad ;) i to sto kazeš!
-, zato sto primecujem da ne volis trolejbuse. Ja ih volim, i ne smao da ih volim, nego su oni, istovremeno, i najbolje resenje i najbolja prevozna sredstva za javni prevoz:autobusi zagadjuju, a tramvaji su ograniceni sinama.