Tup nož

El_Djomla 2013-06-16 13:53:14 +0000

Kaže se za alatku koja je delimično dobra. Vrlina je da kada krene u akciju, akcija traje satima, poput mrcvarenja prasetine tupim nožem. Velika mana tuponožnih alatki je u tome što je sam intenzitet opštenja jako slab, jedva da ga ženka i oseti.

Gaga: Suzo, odakle ti toliko podočnjaci? Kao da si orala 6 dana bez prestanka.
Suza: Ništa me ne pitaj. Sinoć sam završila sa Jocom u krevetu. Lik ne može da svrši 5 sati. Volim ja kad traje dugo, al što je mnogo mnogo je. Makar da je i valjalo nego nisam ni osetila, da nije dahtao zaspala bih sigurno.
Gaga: Tup nož, klasika...
Suza: Još me na kraju i svu ispoliva, letela sperma kao što meso leti u susedni tanjir kad ga konačno nekako prekineš.

0
12 : 5

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.