
Markentiški trik. Koji treba da vas naloži. Ili ovlaži. Da pogledate najavljeno. Služi se kratkim rečenicama. I bombastičnim rečima. Bez smisla.
Najbolji autor. Seks i smrt. Trudna maloletnica. Gabi Novak. Menstrualna krv. Pata karte. On se ne libi da plače. Kafka. Samo na Vukajliji.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
sta je ovo, procitah dve-tri dobre definicije zaredom
Врх.
Ahahaahhahahaahhahaah.. Kakav sjajan odabir.
Kafka velemajstor. +++
Уф! Сурдукнула у срж...! +++
Мааајсторски :Д +++
Браво мајсторе!
Кафка!
+
Охохохохо који објасн! +++
Dobra definicija. Omiljena. Odabrana.
Odlično hahaha! +++
Čovek objasnio +++
Uuuuuuuuuu kakav kobjasn..... Nemam reči osim + i *
:+)
Ko se krije iza nadimka "Kafka"?
+++
U sledećoj epizodi:
Ko se krije iza nadimka. Mrtvi Jevrejin. Čovek-insekt. Krv i suze. Pisac iz senke.
Vukajlija.
оо је беше оригинални налог врхунског играча олимпијекоса, виђен у Звезди '05 задњи пут дошо у месецу децембру, свемоћни и прекаљени Маре?
ahhahahahaah +++
Vukajlija.
Могу рећи да одавно нисам бољи коментар видео.
hahahhahahahhahaha +
све Кафкине на насловну и после закључајте Вукајлију!!!
ахахах ова јебе матер
Амин.
кафка надаутор!
al' mora da ih izgovara Jelic,inace to nije to.