Vrba

dr teglica 2010-09-15 01:32:07 +0000

Drvo koje kao klinci nikako nismo voleli da vidimo u svom susedstvu.

Svaki prut je gadan, al' vrba je vrba.

12
885 : 87
  1. ja je imao u dvoristu...uh :)

  2. Ууу, да. Бич! +++

  3. ++++
    imam bogato iskustvo i mogu da kazem da je vrba najgora zatim sljiva . . .

  4. I ja sam je imao u dvoristu...pevao sam kad su je sekli xD

  5. их друже кад ме млатне,а још се обмота око мене,не пушта

  6. Svakako najomrženije drvo kod Srba u NDH:)

  7. Brat i ja smo dali vrbovom pruću tipičnu osobinu fluida. Vrbino pruće je bilo žitko, ali posto je vrba ipak drvo, izgovarali smo židko. Tako se čulo i kad se zamahne... Bar kad se čovek zamisli.

  8. ah kako me vrati u djetinsto :D jos je i lijeska u klasi sa vrbom :)

  9. ja sam znao podvaljivat kad me poslaju da si nadjem purt kojim ce me istuci , umjesto vrbe donesem neku visku travu koja se sasuši pa onda tvrda bude i zna da lici na vrbu, pa onda kad donesem dobijem duplu prangiju,...joj kad se sjetim :D +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.