Wilson

punisher 2015-05-31 17:28:28 +0000

Кад шљапнеш девојку по голом дупету, па остане црвени траг од длана.

12
21 : 13
  1. neobično volim taj film...

  2. Taj sa šljapkanjem ili Outcast?

  3. ja sam lud za Forestom, Otucast i Terminalom, gledam ih kao onaj ludak iz Kengura što doziva Slađanu - kad god mogu :)

  4. eto šta nam je zajedničko, tom henks, obožavam ga... jel veruješ da trenutno gledam zelenu milju, opet.

  5. uf, taj sam zaboravio - moj omiljeni pisac i omiljeni glumac u istom filmu... zaboravio sam i Bekstvo iz Šošenka, bez Henksa ali isto Kingov roman

  6. eee bekstvo iz šošenka je već nešto posebno...

  7. Mene miliji Rade Tomov od tog Toma.

  8. Valjda Cast away, jebemumiša :)

  9. u pravu si, mrzelo me da razmišljam, a kosmo i ja se razumemo svejedno :)

  10. Spasavanje redova Rajana i scena pucanja iz pištolja na tenk :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.