Prijava

Verovatno su mnogi korisnici ovog sajta nailazili na ovakvu ideju u svojim inteligentnim, kreativnim klikerima u glavi. Možda bi ta ideja mogla da se sprovede u delo postepenim dogovaranjem koje bi se, bar se nadam, vremenom zaključilo sa pozitivnim krajem.

Početak dogovora nalaže da je najbolje mesto za okupljanje Kalemegdan.

Šaljite svoje predloge za vreme i mesto.

Sa nadom da ćemo se složiti, iskreno vaša, Ivanka :)

Ova tema već postoji...
http://vukajlija.com/forum/teme/165
Možeš da je premestiš, ako hoćeš...

JTU, može tvoj predlog? :)

Slažem se sa psiXoom, ako dođe do okupljanja...
Samo mi nije jasna ona reč?
P.S. Možemo i da se nađemo u nekim Pičkovcima, Pičkovci.

misli na travu... ima izraženu želju da varimo na Kalemegdanu.

Dobro.Pošto ću ja tu, verovatno biti glas razuma ja je neću uzeti kako bih mogao da vas vrnem kućama.

neću ni ja da varim. pivo je zakon. Lako se trezni ako se pretera, a na kalemegdanu ima žbunja za nusprodukte istog. :)

psiho, niko nije rekao da ti ne smeš :)

Ja sam za.
Mada sam više za indoor varijantu. Malo hladno za kališ.
Manite varenje sad, meni i ortacima su panduri jednom istresali gaće na Kališu, a samo smo pili pivo.

'ladno je za Kalemegdan, 'ajmo u kafanu :D

Ma mozete svi kod mene na gajbi, ko ne stane unutra moze da spava na terasi, sad je bas leto i toplo... ja snabdevam alkohol, hranu i muziku, samo treba da se pojavite! :D
A za varenje - ovde ima zvanicno najbolja maridzuana na svetu, bilo bi mi neobicno drago da vam stojim na usluzi!

Znaci dogovor je pao...Idemo na NZ! oh yeah!
da nosim kupaci?

Ljudovi, lično nemam ništa protiv pušenja, ali zapitajte se kakav utisak ostavlja ova tema na nekoga ko je prvi put vidi, a nov je član.
Šta neko može da pomisli o nama nego da smo ovde svi naduvani i onda će krenuti priča koja će ovaj sajt pretvoriti u Travajliju.
Kolačiću, ajde pliz izbriši temu ili bar one delove gde se pominje trava, ne zbog mene nego zbog sajta.
Pozzz

Nešo, ti k'o da nikad nisi bio mlad? :)

saglasan sam sa nesom.

Ostavlja utisak: "Drogirao se 20 minuta - ovolikom iglom"! :)

Je l' vi znate da je kurd kad je bio klinac up'o u bure za rakiju?

Da stvarno obrišite sve postove gde se spominje trava i počnite da štedite za koks!

mene sramota.. sta ce ljudi da pomisle?!! ijuu