Prijava

ne mogu da brišem tudje postove, a tema mi je nekako prirasla srcu. jebi ga, prva mi je :)

nego, da se vratimo na okupljanje. slažem se sa nekom indoor varijantom... neka kafana, birtija sa tamburašima ili tako nešto :)

verovatno ima dosta beogradjana ovde, tako da bi mogli da budu vodiči. našli bi smo se na železničkoj stanici, pa bi smo odatle mogli dalje.

Da li se slažete da ja budem konobarica u Playboy kostimu i zečijim ušima, i da svakom ko dođe zadenem list blitve (može i celer) za sako?

Koliko je samo price bilo o ovom okupljanju... S obzirom na angazovanost okupicemo se taman kad Srbija udje u EU, taman o jednom trosku :)

"Šta neko može da pomisli o nama nego da smo ovde svi naduvani i onda će krenuti priča koja će ovaj sajt pretvoriti u Travajliju."

jaaaaaoj Nešo... ma da si ti meni živ i zdrav!

Ako ti dodjes kao zecica ja cu da se maskiram u Elmera i puska nece biti zakocena.

Jedno je sigurno, ja na tom okupljanju neću biti.
@Kaizen
Bio sam mlad i lud, sad sam mator i lud i sve to bez pomoći trave.
Od mene više ni reč ovde o travi.

Ja sam za klub Marshall u onoj uličici između Kneza i Obilićevog. Opušteno je mesto, a ima i džuboks, pa može da bude i muzike za svačiji ukus.

Da li imaju karaoke?
Želim da pevam pred potpuno nepoznatim ljudima...

Dovescemo ti Azisa kao iznenadjenje da pevate u duJetu!

ko ozbiljno želi da se okupimo nek' digne ruku(ili nogu)

:digoruk:

Evo, krežem da se spremam za trio sa Azisom i JK - Teb običam, iskam da sam samo s teb...da poluđavaš mojto tjalo iskam pak!

Neso, niko drugi ne pominje travu osim ovog lika. Ja sam iskljucivo alkoholno orijentisan. Sto se mene tice, ne mora ni alkohola da bude, nije to presudno.

A niko nije spomenu orgije...ni seks.

@JTU: Nemaju karaoke. Mogu da te pitam nešto? Koliko imaš godina?

Tli ( i prstima pokazujem pet)

Nisam bas siguran da vecina podrzava tvoju ideju.

Ok, pa kad vam odgovara, ljudi? Meni bi odgovarao sledeći petak predveče/uveče ili subota isto vreme. I dajte, ko nema nameru da dolazi, nek se ne zajebava ovde.

Eto, može sledeći petak, ali gde i u koje vreme?

Hehe, vi kao da prvi put ucestvujete u ovakvom razgovoru. Zakazujete 7 dana unapred. Necemo se mi okupiti jos pola godine sigurno(ako sad zakazemo, naravno).

Dok je Filfuck forum radio, zakazivali smo okupljanja tri dana unapred, pa je dolazilo i po 20 ljudi.