Prijava

Hahaha, već se peder sam poziva kae gledao karte Lufthansa mu najpovoljnija, za prenoćište nije odlučio šta će... ono nije da nešto sugerišem ali... :D

AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Spomenko, biciklom dolaziš?

nije ovo vise isti onaj sajt kad smo tu bili mi legendarni autori...zmia, dzimi, uros, mrmoon, katja i ostali...kad se setim tih legendarnih okupljanja...stojimo urke, dzimi, pajko i ja, a oko nas trckara mali reme sav srecan i uzbudjen jer je konacno upoznao svoje idole: Nas. Pa vuce sve dzimija za rukav hoce i on nesto da kaze...a tamo dalje za stolom stoji 70ak autora od kojih su mnogi u svojim zenitima slave bili jedni od najuticajnijih autora na sajtu...kako smo znali da se salimo tada....niko nikog nije vredjao, ali ako te dzimi i blek hol uhvate u masinu, brale moj, mada opet uvek osecas ponos ispred ostalih autora-drugara jer su takve legende bas tebe izabrale da se nasale sa tobom

Bio luks nije te zvao :(

Anđelko, reko je Luks da će ekskuzivno da se upozna sa tobom, nemoj tužan biti, nego odštampaj pečes defki, potpisaće ti Luks.

Jbg, dečko, da si mu kao pseto napravio agendu sa besnim moldavkama, metrom mokrog koksa i Žaretom i Gocijem na saraundu, imao bi bolji prioritet.
Ne može se uvek ići na staru foru uštirkani stolnjak, Ranjeni Orao look i bakini zapisi jbg.

Slagao si brt zareta i gocija ni od korova.

Pa dobro, dao sam uopšten primer, nemojmo sad sitničariti, koncept je tu i na Anđelku je da ga prihvati.

Jeste, hladni pauci panike počeše da mi mile niz kičmu.

Anđelko, bejah u NS, ali ne uspeh da te zovnem na šampite i vruće pogačice. Vidiš kako ovaj Konte vosuje i unosi razdor, ne pušta rane da zacele.
http://i.imgur.com/JRfQLSw.png

Ljubomoran je, ne može prihvatiti da sam napravio korak dalje intrigom srca poveden, ali nadam se da između mene i tebe sve ok je.... pustimo vreme da sve zaleči.... eh....
http://i.imgur.com/3CF9kx1.png

Biće dana za vruće pogače, kajmak i nutelu!

Nemere nutela u domaću pogaču, samo kajmak mlađahni!!!!

Ne ide nutela u pogaču, ide na drugo mesto.