Prijava

Champy balijo, jeb'o li te Bakir u pičku smrdljivu nalojenu.

divno, umesto da skapiramo da su oni mali provokatori albanski suštinski u pravu, da jesmo izrazitim šovinizmom zadojena sredina, mi se sporimo oko jebene utakmice. alo bre bolidi, tri jebene pekare za koje se misli da su vlasnici albanci (pa šta i da jesu?) su spaljene juče, u jednu je bačena bomba i pucali su u nju iz automata, a vama je do toga ko je prvi počeo i ko će dobiti 3 boda?

i da, svako ko za sebe kaže da je 'umereni' nacionalista nek se naduva kurca, vi ste najgora stoka u suštini

Ne znam, nekako se, poslije ovog svega, divim Šiptarima.

Znaju ljudi šta hoće i svjesno idu ka tome i uspjeće.

Mi, Srpi, i dalje živimo u nekoj prošlosti i zadojeni kosovskim porazom i kunemo se u to a 21. vijek nas uveliko gazi.

Не каже џабе стара спортска изрека да су најважнија три бода.

Што би рекли наши преци - биће боље.

Није тачно, скочко, ако ми отмеш историју а шта ми то остаје?

http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2013/05/ivana-zigon_1317927046_670x0.jpg

Шиптари/Албанци су мале душе, мали нардо, говна, и никада неће успети на дуге стазе у било чему.

A mi smo kao veliki narod? Velike duše? Veća smo govna od bilo koga. Tu smo neđe sa njima.

Koljemo se za 20 cenata međe.

http://www.mozzartsport.com/vesti/to-sto-kazu-to-nije-istina-lazu-kad-kazu-da-su-albance-podrzali-ronaldo-klop-i-ibrahimovic/86989

Svaka im čast kako su organizovani, pa i ako ne prođe ovo, opet su složni bre mamu im jebem, doći će oni do budimpešte s ovakvim jedinstvom, naloženi su k'o besni.

Шта је то што Србина тера да сере сам по себи? Ја кажем да јесмо велики народ, поз.

Ne serem ja po nama (bar ne u ovih par dana), niti veličam nepismenu stoku ozdo, samo pošteno, mora se pohvaliti ova njihova propaganda.
E sad, i ono proslavljanje prekida utakmice u Albaniji, u Kosovskoj Mitrovici i širom Evrope, ne znam da li treba posmatrati kao glupost jer šiptare smatramo glupima k'o kurac (a može li se tvrditi da je srpski narod u celini pametniji od albanskog?), ili treba iskazati poštovanje takvom nacionalnom duhu i složnosti, čega kod nas poodavno nema.

Skočimiš

Ne znam, nekako se, poslije ovog svega, divim Šiptarima.

Znaju ljudi šta hoće i svjesno idu ka tome i uspjeće.

Не видим ниједан разлог им се дивити због овога. Најнижа, најјаднија политичка провокација на једном спортском догађају. Причате о неком ниховом националном јединству, слози... Па што немају стандард и економију ко Швајцарска онда, ако су неки народ, него и тријес година после Енвера Хоџе живе у истим говнима ко и ми. Никад они неће бити велика нација ни јака држава, могу само да се покушавају ширити ко вирус али то је више кривица и слабост околних држава, а не њихова заслуга.

Mi, Srpi, i dalje živimo u nekoj prošlosti i zadojeni kosovskim porazom i kunemo se u to a 21. vijek nas uveliko gazi.

Ево погледај колико ова реченица аутошовинистички звучи. Српи, задојеност косовским поразом. И шта онда ти очекујеш ако и сам имаш овакав став? Свака нација има своје битке и хероје и прошлости и управо на томе се заснива национално јединство и успјех. Наш проблем је управо супротно, што се не можемо договорити ни чиме да се поносимо: грб, химна, четници ,партизани, косовски бој, Вук Караџић, Доситеј, па и око тога се препиремо. Уби нас неслога и мржња према сопственој нацији.

Pričaš kao da su oni divljaci a mi živimo u repliciranoj Veneciji, mirišemo parfeme i tapiramo se puderima do slušamo Vivaldija.

Gora smo mi govna, tripujemo da smo civilizacija a lupamo pekare po Somboru.

Jebem ti narod da ti jebem usrani...

То њихово свеопште весеље је само показало да уопште нису толико кул, колико се то чинило док смо посматрали онај тролокоптер. Прво оно сељачко понашање њихових фудбалера кад су напали Митровића због заставе, а онда након фрке славље по улицама к'о да су освојили европско првенство. Па то је јадно, поготово што ко зна како ће УЕФА да се изјасни о инциденту. Још замисли ако ови одлуче да се меч понови, па их набијемо нпр. шес'-нула.. лоло Па већих дебила од њих бити неће.

http://mondo.rs/a736555/Info/Srbija/Demars-albanskom-ambasadoru.html

I šta kad kažui BOLI NAS KORČINA?

Naljutićeš se i uštinućeš ambasadora pa ga protjerati iz zemlje a on će ti zauzvrat okupirati i gornji dio Kosova i Metohije?

Eto ti Srbije i Srba.

Немаш поима, Скоћко... Видећеш ако ови Шипци наставе да се шире, има да попизде и ови други (Грци и Македонци), што би могло све да их уједини, а под покровитељством драгог нам Путина, православна браћа би онда могла јебати Шиптаре и протерати их у неки Тирански пасхалук опааа Јебатје их Љообиша Диковић. Деретић каже да његово презиме потиче од америчке речи "дик".

Ja se samo nadam da će krenuti uskoro da se ponovo šire na sever, da kupuju stanove i zemlju po Nišu i okolini, da i mi vidimo beli dan.

raširili su se oni po Makedoniji, pola je njiovo. Isključivo njiovo, imaju ogromnog orla u po auto-puta.