Prijava

A bolje da dovede nekog retarda iz IMTa, nego da se ovaj zajebava i da ga boli kurac i za reprezentaciju i za sve jer zna da mu je mesto osigurano.

I bambi tošić isto ahhahaah prevara od igrača.

Treba neko ko će da se bori, a ne manekeni, boli ih kurac za Srbiju nego igraju zbog licence za Englesku ligu.

dobro,daj ime tog koji ce da se bori...
treba neko,treba neko.ko je taj neko?pojma nemam.

Rasni se baš razume u fudbal.

I Muslin je inače poznat po tome što voli da mu se suptilno nagovesti da hej Pjano mora digra.

nema djuricica.veliki plus.u belgiji igra ko kurac.usao u igru.par nelogicnih pogresnih dodavanja i to je ucinak.doduse,i tekma je bila mrtvilo.

A nek dovede bilo kog anonimusa i taj će da se bori 101%, a da znam koje ja bih hio trener, a ne on.

Nek dovede i Josovića iz Javora jebenog nego manekena da drži.

kolarov je nasa najbolja opcija za poziciju levog beka.da li to valja ili ne,to je druga prica.da 101 posto,ne zna na koji gol teraju njegovi.uz curcice,musline,advokate ne bi ni batistuta igrao ko svet.

i zaboravio sam na tekmu.pocnem da gledam,nasi daju auto gol sa milijardu metara.to samo mi mozemo.

hahahahahaha jebenti kahriman brani

i zaboravio sam na tekmu.pocnem da gledam,nasi daju auto gol sa milijardu metara.to samo mi mozemo.

Sličan autogol je dao Geri Nevil onomad protiv Hrvata.

ko je ovaj milunović? isti ognjen kuzmić, samo slim verzija koji kurac

S obzirom kako znaju, nije loše.

I dalje ne shvatam kako profesionalni fudbaler ne može da smiri loptu i uštopa je fino nakon dodavanja. Odbija se lopta ko od panjeva.

nisam gledao tekmu.
muslin 100 posto uspesan.svetsko je blizu!
kiprani su ocaj.ne verujem da su izraelci ista bolji.sve u svemu,jos koja pobeda i reazmislja se o osvajanju svetskog kod brace!

loša tekma, barem iz mog ugla sa stadiona
grujić katastrofa, ali razumem dečka, jer su mu je*eno stalno dodavali loptu, a jedino ga je iskusno Ivanović na poluvremenu preskakao i odlično slao lopte na drugu stranu.
Tadić pokazao da je klasa , a ne samo zbog gola, nego što je uticao na bržu igru na terenu kad je ušao u igru.
Muslin nema pojma, i mislim da se sigurno nećemo kvalifikovati ni na sledeće takmičenje, jer je i dalje sve to isto kao i pre, samo što će naredni napustiti reprezentaciju: Kolarov i Ivanović.

Мијатова пречка данас (тј. јуче, пошто је прошла поноћ) напунила 18 година.